Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Almayı Düşünüyorum

Ali Z.

Önerilen Mesajlar

Peki Ogün abi ben biraz o zaman 2.el piyasasına bakayım ;) tüm abilerime sonsuz teşekkür ederim :) başınızı sonraki günlerde biraz daha ağrıtırım :) saygılarımla

2.el Titanyum x al,Ford alacaksan Full donanımlısını alacaksın,çünkü Ford öyle bir politikayla üretim yapıyorki aslında en üst donanıma göre ayarlanmış arabanın tüm herşeyi...Donanım düştükçe arabanın şekli şemali,konforu da bozulmaya başlıyor.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bencede şu an için temiz az km.li bir 2.el daha mantıklı görünüyor. Ha yıl sonuna doğru F2,5larda bi indirim olur diye tahmin ediyorum ama istediğin donanımlarda araçda pek kalmayabilir bayilerde o zamana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

arkadaşlar şu sıralar arabamı satıp ben de focus 2.5 almayı dünüyorum. şunu merak ediyorum. 2008 makyajlı kasa ile 2009 10 ve 11 modelleri arasında donanım ve başka açıdan farklar varmı birde ben titanyum ların hepsini 115 ps olarak biliyordum şu an ford 100 ps de getirmeye başladı ama ikinci el de 100 ps titanyumlarda varmı acaba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2.el e düşmediyse yoktur 100 lük tit.

2008 ve 2009 yaza kadar

sürücü koltuğu elektirikli (manuel)

yolcu koltuğu hareketli (yok)

yolcu bel desteği var (yok)

Start butonu yok (var)

yedek anahtar klasik. (sustalı)

2009 yaz sonrası bunlar değişti.(parantez içi)

Bulursanız 115 alın tabiki :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2.el e düşmediyse yoktur 100 lük tit.

2008 ve 2009 yaza kadar

sürücü koltuğu elektirikli (manuel)

yolcu koltuğu hareketli (yok)

yolcu bel desteği var (yok)

Start butonu yok (var)

yedek anahtar klasik. (sustalı)

2009 yaz sonrası bunlar değişti.(parantez içi)

Bulursanız 115 alın tabiki :yeah:

anahtarsız çalıştırma 2009 sonrasında var. bel desteği yolcu koltuğu ve elektrikli koltuktan geriye mi gitmiş manuel yapmış. doğrumu anladım.

internete adamlar 100 ps yazmışlarda 2008 i ve 2009 için o yüzden bende varmı diye şüpheye düştüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anahtarsız çalıştırma 2009 sonrasında var. bel desteği yolcu koltuğu ve elektrikli koltuktan geriye mi gitmiş manuel yapmış. doğrumu anladım.

internete adamlar 100 ps yazmışlarda 2008 i ve 2009 için o yüzden bende varmı diye şüpheye düştüm.

09' yaz sonrası

sürücü koltuğu (manuel)

yolcu koltuğu (yok)

yolcu bel desteği (yok)

Start butonu (var)

yedek anahtar (sustalı)

Dostum ayrıca otomatik viteslerin HEPSİ 100 ps..buna dikkat.Manuller 115 idi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

09' yaz sonrası

sürücü koltuğu (manuel)

yolcu koltuğu (yok)

yolcu bel desteği (yok)

Start butonu (var)

yedek anahtar (sustalı)

Dostum ayrıca otomatik viteslerin HEPSİ 100 ps..buna dikkat.Manuller 115 idi

otomatik vitesler neden 100 ps ki bilmiyordum benim baktıklarımda belki otomatik di. öğrenmiş oldum. tşk. tit manuel 115 ps alacağız o zaman.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otomatik vitesler neden 100 ps ki bilmiyordum benim baktıklarımda belki otomatik di. öğrenmiş oldum. tşk. tit manuel 115 ps alacağız o zaman.

Öyle uygun görülmüş ve sunulmuş.Farklı motorlar zaten.

Rica ederim.

Şimdiden Hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tşk. inşallah kısa sürede temiz bir focus bulurum. temiz sorunsuz az kullanılmış bir araba arayorum . etrafınızda satan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Artık siteden arkdaşlar sattıkça bakacaz :D hangisi temizse gönlünüze göre alırsınız :yeah:

Özel bir çevrem yok maalesef :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.