Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Almayı Düşünüyorum

Ali Z.

Önerilen Mesajlar

otomatiklerde 100 ps nasıl acaba. performansı. kasa için biraz az gibime geliyor. kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Yakıt ve performans konusunda sıkıntı yaşayabilirsin; eski 100 hp FI motoru ve klasik otm. şanzıman; şehiriçi tüketimi 12-13 litrelerde oluyor ve yürümüyor araba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar 2009 1.6 tit benzinli , beyaz renkte22.000 km de bir FII buldum. arabanın değişen ve boya olmadığını söyledi servise göstereceğim. adam 34 e bırakacağım diyor. sizlerin de görüşlerinizi almak istiyorum.

Bu fiyatları duydukca arabayı satma istegi artıyor :kızgın: bence yüksek ama piyasa arttıysa bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu fiyatları duydukca arabayı satma istegi artıyor :kızgın: bence yüksek ama piyasa arttıysa bilemiyorum.

aylardır takipteyim. 2 el de gerçekten ciddi bir artış var 2000 model arabamı 16900 e sattım gece 3 te ilan verdim sabah telefon yağmaya başladı. 17 500 civarı verirdim aslında ama ben de hemen satmak istedim. çünkü bir ana öne almak istiyorum.

şu param hazır bekliyorum. yakup hocam sen enfazla 33 demiştim biliyorum . ama az kilometreli boyasız temiz bir arabayı 33 e çok zor adam pert kaydı olan hasarlı arabaya 29 30 diyor sen düşün gerisini

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aylardır takipteyim. 2 el de gerçekten ciddi bir artış var 2000 model arabamı 16900 e sattım gece 3 te ilan verdim sabah telefon yağmaya başladı. 17 500 civarı verirdim aslında ama ben de hemen satmak istedim. çünkü bir ana öne almak istiyorum.

şu param hazır bekliyorum. yakup hocam sen enfazla 33 demiştim biliyorum . ama az kilometreli boyasız temiz bir arabayı 33 e çok zor adam pert kaydı olan hasarlı arabaya 29 30 diyor sen düşün gerisini

Beyaz'a okey diyorsanız hayırlı olsun o zamn :kızgın:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim için kiri ve hafif kusurları belli etmeyen bir renk olsun yeter ben ien iyi gümüş gri beyaz da fena sayılmaz.

ben yarın arabayı serviste göstermeyi düşünüyorum. ankara da ayrıntılı eksper raporu alabilceğim servis bilen varmı sanırım bazıları bu işe pek yanaşmıyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim için kiri ve hafif kusurları belli etmeyen bir renk olsun yeter ben ien iyi gümüş gri beyaz da fena sayılmaz.

ben yarın arabayı serviste göstermeyi düşünüyorum. ankara da ayrıntılı eksper raporu alabilceğim servis bilen varmı sanırım bazıları bu işe pek yanaşmıyorlar

Bazıları derken ? :D

Buarada yarın C.tesi :kızgın: Az yoğun yer bulmak lazım birde..Ford servisleri yapar heralde bu işi...Ankaralılar :) yardım edin bakalımm :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazıları derken ? :P

Buarada yarın C.tesi :kıhkıh: Az yoğun yer bulmak lazım birde..Ford servisleri yapar heralde bu işi...Ankaralılar :P yardım edin bakalımm <_<

bazı ford servislerini kasteddim. bir de otokoç la for sevislerinin sistemlerinin uyumusuzluğunu duydum.

bu arada bahsettiğim araçtan vazgeçtim. biraz daha bekleyim. daha iyi fiyata ve istediğim renkte sanırım bulurum. çok çok ta aceleye gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.