Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Almayı Düşünüyorum

Ali Z.

Önerilen Mesajlar

araba ikinci el 25000 km de fakat araba şu an başka şehirde, yani bu araç sıfır çıktığında donanım özellikleri nelerdi onun bir listesini arıyorum abs den sensörlere kadar yani arabanın özelliklerini merak ediyorum anahtarsız çalıştırma var mesela diğer özellikleri neler gibisinden

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar, konu biraz eski ama şansımı deneyeyim dedim benim bir sorum olacak eski kasa 2011 model focus titanium 1.6 tdcı aracın donanım özelliklerini nerden bulabilirim baya bir baktım ama bulamadım 2012 titanium la aynımıdır acaba ikinci el satan sitelerde bakıyorum herkes farklı özellikleri işaretlemiş emin olamadım acele karar vermem gerekiyo ve ben de donanımdan tam emin olmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

1. mi 2. mi ? :) iki aracında Titanium donanımları farklı...Yani kasa farklı :nazar:

2008_yeni_ford_focus_2.jpg

ford%2B3.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus II nin özelliklerini bulman zor diyosunuz yani :) focus III fiyat olarak baya pahalı onu inceledim benim alacağım focus II onuda aramadığım yer kalmadı :nazar:

Sıfır Focus II bulmanız çok çok çok zor...Rafta kalmış tozlu belki olabilir :):nazar::)

2.el 5000 km'yi geçmemiş dizel tam donanım focuslar 45 civarı satılıyor...Bunlardan belki alabilirsiniz..

Focus II içinde , Focus II kategorimizi gözden geçirebilirsiniz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araba ikinci el 25000 km de fakat araba şu an başka şehirde, yani bu araç sıfır çıktığında donanım özellikleri nelerdi onun bir listesini arıyorum abs den sensörlere kadar yani arabanın özelliklerini merak ediyorum anahtarsız çalıştırma var mesela diğer özellikleri neler gibisinden

Şunu bilmenizde fayda var donanım olarak Focus 2 lerde ESP ve ASR standart hiçbir donanım seviyesinden yok sizi yanıltmasın,ESP ve ASR güvenlik paketli araçlarda var yanlızca.Sahibinden ilanlarında nerdeyse bütün focus 2 lerde ESP ve ASR var diye işaret koyuyolar ama yok ona dikkat edin eğer sizin için önemliyse.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Kararan iç dikiz aynası,Bluetooth ve Türkçe sesli kontrol sistemi,

Kol dayama ünitesi, eşya saklama bölmesi, 12V güç çıkışı, spor el freni,

Yan perde hava yastıkları,Yokuş Kalkış Desteği,Hız Kontrol Sistemi ve Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı,Otomatik yanan ön farlar,ön sis farları,Yağmur Sensörü,Isıtmalı ön cam ,Elektrikli, ısıtmalı, sinyalli yan aynalar,Elektronik Denge Programı (ESP)...arkadaşlar burdaki özelliklerden hangileri yok bildiklerinizi yazabilirseniz çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu saydıklarınızın nerdeyse hepsi yeni kasa focus 3 ün özellikleri,ama sizi Focus 2 ile ilgilendiğinizi söylemiştiniz,Focus 3 tamemen yenilenmiş bi araç donanım ve kasa olarak kıyaslıyamassınız focus 2 ile yanılmanızı istemeyiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu saydıklarınızın nerdeyse hepsi yeni kasa focus 3 ün özellikleri,ama sizi Focus 2 ile ilgilendiğinizi söylemiştiniz,Focus 3 tamemen yenilenmiş bi araç donanım ve kasa olarak kıyaslıyamassınız focus 2 ile yanılmanızı istemeyiz.

belki yazdıklarımdan da anlaşılacağı üzere ben çok anlamıyorum arabalardan,focus u seviyorum ve merak ettim bunlardan hangileri mevcut diye ama kıyaslamak değilde benzerlik olarak bu özellikler yok mu diyebiliriz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kafanızda ne alcağınızı netleştirmesseniz ne fiyat olarak nede donanım olarak net bi bilgiye ulaşamazsınız tamamen farklı 2 araç.Şöyle söyliyim 2011 focus 2 46000 tl yüksektir, fakat Focus 3 2011 model için 46000 tl bedavadır.Aynı araç gibi düşünmeyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.