Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3'üme Ses Sistemi Kurmak Istiyorum Ama...

Tolga B

Önerilen Mesajlar

Herkese hayırlı günler..

Belki çoğu kişi zaten ses sistemi gayet yeterli dicek ama bende aynı fikirdeydim ama gün geçtikce ses yetersiz gelmeye başladı özellikle aracın teybinden bas seviyesini yükselttiğimde sağ arka kapıdan gelen can sıkıcı sesten dolayı sesi açamıyorum açsamda bası kısıyorum öyle de dinlenilen müzikten pekte bi zevk alamıyorum :D :D

Özetle ben aracıma bagaja subwoferr koyarak müzik tesisatını güclendirmek istiyorum. Fakat peder aklımı karıştırdı araç henüz yaşını doldurmadı bile Şubat 2012 çıkışlı olduğu için bunu yaptığımda elektronik ve elektrik aksamı garantiden çıkar dedi bu da benim kafamı karıştırmaya yetti :o :S Bildiğim kadarıyla teyplerde amfi çıkışı yok teybin arka kısmına dönüştürücü takılıyor bu takıldığında Garantiden çıkma durumu olurmu elektirik aksamında falan? Daha önce yapmış olanlar ya da bi bilgiye sahip olanlar varsa yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Garantiden cikma gibi bir durum yok kesinlikle bende suan para biriktirme donemimdeyim biryerle anlastim komple hoperlorler degisecek ve subwoofer takilacak amfide var tabi. Ferhat abi takti bende ondan sonra kafama taktim ekim basi gibi gidicem insallah. Sag arka kapidan gelen ses bendede var sesi 10un uzerine cikarmiyorum pek.

Edit: hatta servisteki elektrik ustasida her gittigimde ses sistemi muhabbeti yapiyoruz taktirdin mi diye soruyo hep teybin nasil sokulecegini falan gosterdi adam eger garantiden cikma olsaydi o en basta soylerdi

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Garantiden cikma gibi bir durum yok kesinlikle bende suan para biriktirme donemimdeyim biryerle anlastim komple hoperlorler degisecek ve subwoofer takilacak amfide var tabi. Ferhat abi takti bende ondan sonra kafama taktim ekim basi gibi gidicem insallah. Sag arka kapidan gelen ses bendede var sesi 10un uzerine cikarmiyorum pek.

Edit: hatta servisteki elektrik ustasida her gittigimde ses sistemi muhabbeti yapiyoruz taktirdin mi diye soruyo hep teybin nasil sokulecegini falan gosterdi adam eger garantiden cikma olsaydi o en basta soylerdi

Sağolasın bende yarın servise gidip sormayı düşünüyordum ama artık gerek kalmadı teşekkürler :D ben zaten bi dönem oto ses ve görüntü sistemleri işinde çalıştım kendim kurarım ama garanti konusu kafamı karıştırıyordu şimdi pek bi soru işareti kalmadı kafamda :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağolasın bende yarın servise gidip sormayı düşünüyordum ama artık gerek kalmadı teşekkürler :D ben zaten bi dönem oto ses ve görüntü sistemleri işinde çalıştım kendim kurarım ama garanti konusu kafamı karıştırıyordu şimdi pek bi soru işareti kalmadı kafamda :D

Soru isaretlerin varsa yonelt cunku baya arastirdim ben kafamdakileri sifirladim biliyorsam cevaplarim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim bir şey anlatmama gerek yok arkadaş zaten konuya vakıfmış.Garanti konusunda ise servisin bana söylediği tek şey tesisattan dolayı bir sorun çıkar ise garanti karşılamıyor.Bunu yapmak içinde en fazla yanlış bağlayıp çıkışları cozurtmak lazım ki oda çok zor iş.

Ben en son servise gittiğimde teknik servis şefide dahil benim arabama binip sesi açmıştı arabada tam bir clup havası anlıycağın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10un uzerine cikarmiyorum pek.

Bende 15 in üzerine çıkamıyom ama ses çok yüksek geliyor diye :)

Sen hala yaptırmadınmı şu işi orjinal ses sistemine iyi dayandın tebrik ederim :)

Tüh bak çoklu alıntı yapçaktım yine unuttum yiycez müdürden paparayı şimdi :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende 15 in üzerine çıkamıyom ama ses çok yüksek geliyor diye :)

Sen hala yaptırmadınmı şu işi orjinal ses sistemine iyi dayandın tebrik ederim :)

Tüh bak çoklu alıntı yapçaktım yine unuttum yiycez müdürden paparayı şimdi :)

Para biriktirme durumumdayim ama az kaldi abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

sadece subwoofer alırsanız hiçbir işe yaramaz bence. basslar iyileşir ancak orjinal hoparlörler rezalet.zaten sesi açamıyorsunuz zırıldamaya başlıyor ve standart ses kalitesi çok kötü. tizler baş ağrıtıyor. 4 çıkışlı anfi + bagaja subwoofer + ön kapılara crossoverli güzel bir mid takımı öneririm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.