Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dikkat Edin Sonunuz Benimki Gibi Olmasın!!!

emir hacımustafaoğlu

Önerilen Mesajlar

herkese teşekkür ederim iyi ki aranızdayım

135'i geçmek felakettir. Şasindeki kılcak çatlaklar 220 ile giderken zamanla artarsa arabanda ortadan kopar..Yani maksimum süratlar keyfi konmuyor :)

Geçmiş olsun.

sen o arabayla 180 in üstüne çıkmadıysan bende admin olayım :) 135 miş peh peh peh

geçmiş olsun ,

focus 2.5 109 hp 220 yapıyormu ya ? iyi ortadan ikiye ayrılmamış araba ...

yapıo yapıo üstünüde yapıyoda çıkıntılık yapmayayım şimdi yeni gol oldu :kıhkıh:

vala akıllanırmı bizim çocuk bilmemde en azından birdaha bu kadar hız yapmaz diyorum...gerçek şoförlüğünde dümdüz yolda gitmek değil herhangi bir arıza yada ters durumdaki reflekslerde saklı olduğuna inanıyorum...geçmiş olsun...verilmiş sadakan varmış ...

sevgili babacığım arabanı biraz haşamat etmiş olsamda 2 kere gözlerimin kapandığı ve 14 saatlik istanbul izmir bayram arifesi trafiğinden sonra otobanda sabahın 7 sinde 4 şeritlik dümdüz yolda kimse yoksa ya uyursun ya basarsın baba beni affet yaşamaya çalışıyordum :D

herkese hak veriyorum şeytan sağ koltukta oturunca kerataya yok diyemiyorsun kötü örnek teşkil ettiğim için toplumdan özür diliyorum

ve şunu sölemeden duramıycam:"her insan biraz hız yapmayı sever merak işte lüx araçlarla çok rahat oluyor ama dediğim gibi merak ve deneme fırsatlar ve imkanlar çok elverişli hesaba katılmayan küçük ayrıntının açtığı büyük sıkıntılar işte deyip geçiyorum"gerisi şans çünkü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

135'i geçmek felakettir. Şasindeki kılcak çatlaklar 220 ile giderken zamanla artarsa arabanda ortadan kopar..Yani maksimum süratlar keyfi konmuyor :)

Geçmiş olsun.

Bu benim yaşadığım bir olay. Frene bastığımda çamurluk kapı kesişiminden 2 ye ayrılmıştı otomobil. Ama eski ve çürük bir araçtı toplama atölyesine giderken ruhunu teslim etti
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kesinlikle bu araçlarla yüksek hız yapmamak gerekir. altımızdaki binek araçların yüksek hızlarda fazla gürültü yapması ve sarsılması dışında da çok hassas ve büyük dengelerle oynamış oluyorsunuz max hızlara ulaşmak için normal kullanım tetkiklerinden kat be kat ince tetkikler gerektirir ve araçlarımız bu donanım için üretilmemiştir takviye yapmak gerekir (aerodinamik ve performans yüklemeleri) öncelikle 1000 kg ve üstü araçların 160-170 km/h dan sonra rüzgar üzerinde gittiğini ve kontrol ettiğiniz kütlenin bir kaç kg a düştüğünü unutmayalım benim tecrübeme rağmen bu hatamın kaynağı bıkkınlığımın ağır basması ve olacak tehlikeleri göz ardı etmiş olmamdan kaynaklanmaktadır..zaten güzel ülkemin canım yolları max 145 km/h stabil sürüş imkanı sağlamaktadır oda her bölgede farklılık göstermekte zaten.. 145km/h üstüne çıkacağınız hızlar bu araçlarla sadece size iki nokta arasında maximum yarım saat kazandıracaktır..yarım saat için bir ömürden olmayın...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.