Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Plastidip Jant Uygulaması Siyah

Önerilen Mesajlar

Onur arkadaşa katılıyorum bencede aynen siyah kapak gibi durmuş..janta zift sıçramış gibi duruyor :) Bence aracın orjinal hali daha güzel..Aracı güzelteştirmek istıyorsan 17 inç c-max jantı taksan araç güzelleşirdi fotodaki gibi :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değişik bir uygulama olmuş. Resimlerde ayrıntı olmadığından pek hoş durmuyor, ancak yakından bakıldığında fena durmayacakmış gibi.

Asıl merak ettiğim jant göbeklerini sanıyorum kapatmışsınız, ama oralarda siyah gibi geldi bana. Yanlış mı gördüm yoksa.

Ama bu plasti dip fena bişey değil, kullan at gibi :D

Hayırlı olsun, sıkılınca sökersin. Tabi sıkılırsan. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yarın çekebilirim umarım

Güzel olmuşa benziyor fakat fotolarda çok iyi çıkmamış başka bir makine ile çekip koysan daha iyi olur sanki.Daha düzgün fotolarını bekliyoruz ben http://imageshack.us/ ten atıyorum tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ellerine sağlık emeğe saygı... ama orijinal kalsaydı bence daha güzel olurdu bu şekilde sanki jant hiç yokmuş gibi adaşımın da dediğini gibi jant kapağı düşmüş gibi gözüküyor. Bende severim beyaz arabada siyah jantı ama orijinali daha hoş duruyor fotoğraflardan kaynaklı olabilir gerçekte daha güzeldir belki ama ben kendi gördüğümü kendi düşüncemi söyledim. Beğenmedim değil sadece orijinal jantlar daha hoştu :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jant kapağını da geçtim araç lifte alınıp lastikler sökülmüş gibi duruyor ama büyük oranda makinenin çekimi ile alakalı, daha net görüntülerde mutlaka daha farklı görünecektir.

Güzel bir deneme öncelikle onu söyleyeyim.

Lastikleri sökmeden spreyle püskürtünce o plasti dip fren disklerine ve balatalarına yapışmadı mı? Yapışmadıysa bunu nasıl sağladınız? yapıştıysa etkin frenlemeye zararı olmayacak mı?

Bir de elbette zevk meselesi ama, siyah lastikte siyah jant biraz boğmuş gibi sanki.

Orijinal renginde bırakıp 18'' jant ve yay uygulaması ile araca çok daha güzel bir görüntü kazandırılabileceği görüşündeyim. Tabi benim önerimle sizin uygulamanız arasında ciddi bir maliyet farkı var o da ayı bir mesele.

Siz beğendiyseniz, güle güle kullanın..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eline sağlık sen beğendikten sonra tabii iyi olmuştur.......................bu tip işler dediğim gibi beğeni işi ben yapmazdım.........Ama bir aracının olupta üzerinde istediğin gibi beğenine göre işlem yapmakta işin en keyifli tarafı herhelde.........keyifle sür.. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok asi durmuş beğendim eline sağlık :)

aynı görüşteyim abi haklısın :D

Jant kapağını da geçtim araç lifte alınıp lastikler sökülmüş gibi duruyor ama büyük oranda makinenin çekimi ile alakalı, daha net görüntülerde mutlaka daha farklı görünecektir.

Güzel bir deneme öncelikle onu söyleyeyim.

Lastikleri sökmeden spreyle püskürtünce o plasti dip fren disklerine ve balatalarına yapışmadı mı? Yapışmadıysa bunu nasıl sağladınız? yapıştıysa etkin frenlemeye zararı olmayacak mı?

Bir de elbette zevk meselesi ama, siyah lastikte siyah jant biraz boğmuş gibi sanki.

Orijinal renginde bırakıp 18'' jant ve yay uygulaması ile araca çok daha güzel bir görüntü kazandırılabileceği görüşündeyim. Tabi benim önerimle sizin uygulamanız arasında ciddi bir maliyet farkı var o da ayı bir mesele.

Siz beğendiyseniz, güle güle kullanın..

dediğiniz gibi maliyet farkı var ben öğrenci oldugum icin 100tl lik bi işlemle aracıma bunu yapabildim sizde haklısınız teşekkürler :)

Eline sağlık sen beğendikten sonra tabii iyi olmuştur.......................bu tip işler dediğim gibi beğeni işi ben yapmazdım.........Ama bir aracının olupta üzerinde istediğin gibi beğenine göre işlem yapmakta işin en keyifli tarafı herhelde.........keyifle sür.. :nazar:

dediğiniz gibi bekir abi kendi aracına beğendiğin şeyi yapmak en güzeli vaktimi ona harcamak bile zevkti teşekkürler :)

Alihan, burdakiler modifiye düşmanı :D Bakma onlara :zha:

yok abi estağfrullah herkesin zevki farklı ben beğendim ama beğenmeyenlerde olur herkesin görüşüne saygım var :)

benimde yapasım geliyorda 1 tüp boya alsak 2 janta zor yeter gibi sonuçta 4 er kat atıyoruz.

beyaza boyasaydınız çok mu boğulurdu ki ?

beyaza beyaz çok yapmacık olur diye düşündüm aracım kırmızı olsaydı beyaz enfes olurdu :)

Onur arkadaşa katılıyorum bencede aynen siyah kapak gibi durmuş..janta zift sıçramış gibi duruyor :) Bence aracın orjinal hali daha güzel..Aracı güzelteştirmek istıyorsan 17 inç c-max jantı taksan araç güzelleşirdi fotodaki gibi :)

bende c-max jantı sevmiyorum hep maliyet farkı var arada bence titanium jantı daha güzel

Değişik bir uygulama olmuş. Resimlerde ayrıntı olmadığından pek hoş durmuyor, ancak yakından bakıldığında fena durmayacakmış gibi.

Asıl merak ettiğim jant göbeklerini sanıyorum kapatmışsınız, ama oralarda siyah gibi geldi bana. Yanlış mı gördüm yoksa.

Ama bu plasti dip fena bişey değil, kullan at gibi :D

Hayırlı olsun, sıkılınca sökersin. Tabi sıkılırsan. :D

evet kapattım fotoları sokmeden cektim o yüzden göremiyorsunuz :)

Güzel olmuşa benziyor fakat fotolarda çok iyi çıkmamış başka bir makine ile çekip koysan daha iyi olur sanki.Daha düzgün fotolarını bekliyoruz ben http://imageshack.us/ ten atıyorum tavsiye ederim.

en kısa zamanda abi inşallah teşekkürler :)

Valla ellerine sağlık emeğe saygı... ama orijinal kalsaydı bence daha güzel olurdu bu şekilde sanki jant hiç yokmuş gibi adaşımın da dediğini gibi jant kapağı düşmüş gibi gözüküyor. Bende severim beyaz arabada siyah jantı ama orijinali daha hoş duruyor fotoğraflardan kaynaklı olabilir gerçekte daha güzeldir belki ama ben kendi gördüğümü kendi düşüncemi söyledim. Beğenmedim değil sadece orijinal jantlar daha hoştu :)

teşekkür ederim fikirlerin için bi süre böyle olucak bakalım :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende c-max jantı sevmiyorum hep maliyet farkı var arada bence titanium jantı daha güzel

18 janta girilmeyecekse jant için para vermeye gerek yok bence. Diğerleri çok farketmiyor. Tabiki bütçe meselesi. Ben kolay kolay 2-3bin TL vermem. Ama beğeniyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ayrıca spor amartisör düşünmedim değil ama böyle daha hoş geldi yüzüme aybars beyin dediği gibi araç biraz yüksek oldugu ıcın çok asi duruyor ve bu görüntü benim çok hoşuma gidiyor ayrıca yarın yada 2-3 gün sonra kaput mustang tarzı 2 şerit çektiricem bunun için ne düşünürsünüz beğenmezsem sökerim sıkıntı değil?

18 janta girilmeyecekse jant için para vermeye gerek yok bence. Diğerleri çok farketmiyor. Tabiki bütçe meselesi. Ben kolay kolay 2-3bin TL vermem. Ama beğeniyorum.

bizimki ufak bi değişiklik oldu abi içimede sindi ne yalan söyleyim yinede fikirlerin için teşekkürler bide bizde araba uzun durmadıgı ıcın o kadar masraf yapmak istemiyorum ve bütçe.. :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bizimki ufak bi değişiklik oldu abi içimede sindi ne yalan söyleyim yinede fikirlerin için teşekkürler bide bizde araba uzun durmadıgı ıcın o kadar masraf yapmak istemiyorum ve bütçe..

Haklısın, bu çalışmayla bu malzemenin dayanımını da göreceğiz aslında. Jantlarda ne kadar dayanacak merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.