Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ön Izgara'ya Plasti Dip Uygulaması

Önerilen Mesajlar

Araba spor gözüksün jant spoiler vsaire takacaksan mat ,yoksa parlak.

spoiler zaten var st spoiler dan ve jant işinede daha sonrası için sıcak bakıyorum. ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet sonunda ön tampon modifiyesini bitirdim şimdi fikirlerinizi alalım nasıl olmuş ? Bu arada bunlara ek olarak bayramdan sonra sis farlarının kapakları arabanın orjinal rengi olan beyaza boyanacak ve öndeki markanın yanındaki krom kaplamaların yerine kırmızı şerit takılacak

İlk resim yapım aşaması.Plas dip uygulaması değildir.Mat oto boyası kullanılmıştır.

20120814122916.jpg

Yine yapım aşaması

20120814123025.jpg

Ve sonuç

20120814140143.jpg

20120814140220.jpg

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onlarında siyah olması lazım.

Sahibinden com dan alıntıdır benim aracım değil :)

Ben bir arabada görmüştüm aşağıya kadar boyayınca hiç hoş durmuyor keçi sakallı focus oluyor araç.Olduğu şekil bence iyi

Ahanda buldum buyrun resmi

big941598594cc.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farları sürmeli yaptığında daha uyumlu olacak

Sıradaki şey tamda bahsettiğin.Aslında titanium benzetmesine karşıyım fakat bu konuda mecburen bir istisna yapıcam çünki sürmeli farların bu duruma çok yakışıcağından eminim. :)

Artık bayramdan sonra çıkmacıları aramaya başlarım :)

Bu arada kırmızı yada siyah sticker istiyorum yakup tam önüne tamponun sağına yapıştırıcam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat abi güzel olmuş bence.Sis farlarını beyaz'a boyatmak pek iyi bir fikirmiş gibi gelmedi bana,sanki böyle daha güzel.

Bir kaç kişi daha aynı şeyi söylüyor artık bunu bayramdan sonra düşünücem ama beyaz fena durmaz gibime geliyor hala.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diye diye beni vazgeçirdiniz sisleri boyamaktan. Sürmeli far haricinde bu şekilde bırakıyorum arkadaşlar bu fikrin babası olduğu için en başta Cem abiye daha sonra tüm fikir veren ve bu konuda beni yönlendiren arkadaşlara çok teşekkürler.Yakuptanda mümkünse siyah bir sticker istiyorum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.