Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ön Izgara'ya Plasti Dip Uygulaması

Önerilen Mesajlar

Bende beğenmedim.

piano black yapsaydiniz şu halinden kat kat iyi dururdu.

Öyle olucak zaten ama ufak bir farkla :) son hali sanal olarak tekrar düzenlenip resmi koyuldu

sis kapaklarıda parlak siyah veya mat siyah hoş durabilir.

O zamanda komple simsiyah olur arabanın önü ufak bir aykırılık şart o sisler mutlaka beyaz kalıcak

Ferhat abi senin araç madara olmuş yahu kaldır şunları :D

Madara olmaz araba adamdı şimdi kendini buldu beyfendi olacak :)

çok mu abartılı durdu ne ? (minibook'da paint faciası bu olsa gerek)

Bu baya abartı olmuş ilk top sakallı focus 3 :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ferhat abi bence en son yaptıgın resım en guzeli. benımkıde siyah style bende kaç gundur grıye boyamayı düşünüorum ne olurdu ki sıyah olsaydı araban hiç değilse fikir sahıbı olurdum :D

Bana hiç siyah araba deme benim önceki arabam siyahtı ne çektiğimi ben biliyorum :)

Siyah bir arabayı en güzel gösteren renk tir fakat 2 günde bir yıkamak gereken sıcaklarda klima 6 7 km yol yaptığında arabanın içini anca soğutan yazın sıcaklarda arabaya ilk bindiğinde sıcaktan direksiyonu dahi tutamadığın ki sıcak ve arabanın güneşte kaldığı bir gün emniyet kemerinin demiri oğlumun kolunu yakmıştı çocuk saatlerce ağlamıştı en ufak bir çizikte bile 30 metreden ben buradayım diye bağıran çok güzel ve bir okadarda zahmetli bir renktir.İzmir gibi aşırı sıcak illerde kullanımı çok zordur ki gaziantepte sıcak konusunda nem hariç izmiri aratmaz.Allah kolaylık versin. :)

Siyah renk zengin işidir derim ben hep otaparkın olucak 2 günde bir cilalı yıkatıcan hiç fırça vurdurmıycan.En ufak bir kazada anında yaptırıcan yada satıp yenisini alıcan :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abartma yaavv,

Benim gözümde beyaz sadece broadway'dir...

Aklıma broadway'den baska araba gelmez :D

Ben mi abarttım.Sen hiç sıcak bir bölgede uzun vadede bırak siyahı hiç koyu renk bir araç kullandınmı.(Uzun vadede öyle tatilde falan değil yalnız :) )
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana hiç siyah araba deme benim önceki arabam siyahtı ne çektiğimi ben biliyorum :)

Siyah bir arabayı en güzel gösteren renk tir fakat 2 günde bir yıkamak gereken sıcaklarda klima 6 7 km yol yaptığında arabanın içini anca soğutan yazın sıcaklarda arabaya ilk bindiğinde sıcaktan direksiyonu dahi tutamadığın ki sıcak ve arabanın güneşte kaldığı bir gün emniyet kemerinin demiri oğlumun kolunu yakmıştı çocuk saatlerce ağlamıştı en ufak bir çizikte bile 30 metreden ben buradayım diye bağıran çok güzel ve bir okadarda zahmetli bir renktir.İzmir gibi aşırı sıcak illerde kullanımı çok zordur ki gaziantepte sıcak konusunda nem hariç izmiri aratmaz.Allah kolaylık versin. :)

Siyah renk zengin işidir derim ben hep otaparkın olucak 2 günde bir cilalı yıkatıcan hiç fırça vurdurmıycan.En ufak bir kazada anında yaptırıcan yada satıp yenisini alıcan :)

abi düşüncelerime ayna oldun yaptı bı hata yıkatıyorum ewe yada iş yerıne gıdene kadar bıde bakıorum araba komple toz. sureklı cilalı şampuanla yıkamama ve fırçasız yıkatmama ragmen çızık dalgaları dans edıor. and içtim zaten at arabası bıle alsam beyaza boyatıp ole bıncem :) güzel bı renk asil duruyor ama derdi tasası çok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.