Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Tdci Yazılım Yüklettim. & 1.0 Eb Titanium Hk

Yılmaz Tunç

Önerilen Mesajlar

Sony ve grafik ekran olmaması eksiklik. Göstergeyi uygun bulabilirsem değiştirmek isterim.

Araç tesliminden sonra şunları yazmışsınız artık sizde alacaksınız onları ben bilmem :P:D

Buarada test aracı kesin var değil mi yani plakası felan takılı... giderim belki bugün oraya..iş yerine yakınmış, keleşler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç tesliminden sonra şunları yazmışsınız artık sizde alacaksınız onları ben bilmem :P:D

Buarada test aracı kesin var değil mi yani plakası felan takılı... giderim belki bugün oraya..iş yerine yakınmış, keleşler

Uygun fiyatta bulursam kadranı değiştirmek isityorum hala.

Evet test aracı var. Hazır.

Hatice hanıma selamımı ile Yakup. Sony soracaktı sonradan takabilirmiyiz fiyatı ne olur diye. Cevabını isteyebilirsinde gittiğinde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tespitiniz aynen doğru benimde yazılımdan sonra aracımda biraz çekiş ve hızlanma düşüşü hissettim sizin dizginlenme dediğiniz olay ama bunun yanında yakıtta gözle görülür bir düşme oldu o yüzden şimdilik ses cıkartmadım

Yakıtı test edemedim hala.Yol yapmam lazım. Ancak yazılım yükletmeden önce gayet memnundum tüketimden. ortalama 5.6 lt idi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik olsa bunları hissetmezsiniz zaten, araba bastıkça vites atar ve akıcılık hissi çok artar. (çift kavramalı için)

Çift kavramalı otomatik bildiğiniz gibi değil. Öyle böyle gitmiyor yani.

Şirkette fluence 1.5 dci var . EDC şanzıman.

Onu kullanınca hayran kalıyorum gidişine renonun.

Hızlanması kesintisiz zevk alıyorsunuz.

Her seferindede manuel hamallık dedirtiyor gerçekten.

Powershift Dizel gelirse değiştirmeyi istiyorum buyüzden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çift kavramalı otomatik bildiğiniz gibi değil. Öyle böyle gitmiyor yani.

Babam da var biliyorum. Fakat tam gazlarda yüksek devir çevirtir ve bayağı bağırır motor.

TSI DSG daha da keyiflidir. :)

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

0-100 test yaparken nasil kullanmak gerekir?

1de deviri 3000lere mi cikarmaliyiz yoksa hemen 2.vitese mi gecmeliyiz?

(En hizli kalkis icin)

Çekişten vazgeçtiği an at 2.vites'e hafif motor sesi geldiği gibi..çok bekleme 1.vites'de.. (tdci)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde birşey sorucam,Malum ilk dizel aracımız Tcdi olmasa bile aynıdır muhtemelen neyse şöyle ki mesela 2.viteste lambalara yaklaşırken yavaşlıyorsun ve devir 1000 ve altına düşünce araç böyle tekleme yapıyor silkeliyor stop edecekmiş gibi..Bizde benzinli alışkanlığı olduğu için ilk sürüşte alışamamıştık..

Yüksek viteste düşük hızla gitmek istersen, araba tekler hatta stop eder. Benzinlide de aynısını yaparsan stop eder.(belki biraz daha toleranslı) Problem yok yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gectigimiz hafta servise gidip en son yazılımı yuklettim. Usta düşük devirde silkeleme sorununun hala sürdüğünü söyledi. Yazılım yükledikten sonra test ettim. Evet hala var.

Birde zaten bazı arkadaslar bahsetmis. Bende yeni yazılımla motor tepkisinin azaldığını düsünenlerdenim :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gectigimiz hafta servise gidip en son yazılımı yuklettim. Usta düşük devirde silkeleme sorununun hala sürdüğünü söyledi. Yazılım yükledikten sonra test ettim. Evet hala var.

Birde zaten bazı arkadaslar bahsetmis. Bende yeni yazılımla motor tepkisinin azaldığını düsünenlerdenim :(

Tüketim nasıl?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.