Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focusun Sol Taraftaki Konsol Çıkıntısı ?

Guest Koraycan

Soru

Arkadaşlar sol taraftaki farları ayarlayan yuvarlak düğmenin olduğu konsol çıkıntısı benim gibi boyu 1.90 boyu olan arkadaşlar için rahatsızlık veriyor mu ?.....tamam koltuğu geriye atınca falan oluyor ama , bu seferde direksiyondan fazla uzaklaşmış gibi olmuyor muyuz....boyu uzun olan arkadaşlar bu konuda ben bilgilendirsin ...ciddi bir sorun olarak görüyor musunuz bunu ?

( yönetimden ricam bu başlığım lütfen kalsın , diğer sorunlar gibi bu da bir başlık sebebi )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

5 yıl F2 son 3 haftadır da F3 kullanıcısı olarak; daha öncedende çok kereler söylediğim gibi bu aracın içi F2 den dar arkadaşlar.

Bunu sadece ben değil yeni aracıma binen herkes söylüyor; "aaaa önceki araba daha genişti" diye.

Şimdi teknik verileri falan bir kenara bırakıp aracın içinde ne hissettiğimize bakalım; size doğru gelen bir ön konsol var; aracın içi nasıl olursa olsun bu dizayn bir darlık hissi veriyor.

konuya gelecek olursak; ben de dizimi vurdum far anahtarına; sonuç? şimdi binerken daha dikkatli davranıyorum bir süre sonra zaten vücut nasıl bineceğini kendi ayarlar.

Sabri sen arabadan nasıl iniyosun yahu :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben olayı çözdüm aslında detektiflik yönüm ile...sabri yıllarca ebeveynlerince okula hersabah bırakıldı nerede oturuyordu arka koltukta peki o koca sırt çantaları ile nasıl iner çocuklar sanki sırtında paraşüt ile uçaktan atlayan askerler gibi yani yanlamasına dönüp iki ayak havada birden kotuktan dışarı atlayış ve sağ ayağın topugunu tabiki yıllarca arka koltukta gitmeye alışmış bu kişi için artık iniş şekli olduğundan devamlı çarpmaktadır.gidebiliriz...Watson.... ^_^

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sabrinin anlattığı topuk olayını gözümde canlandırabiliyorum ama bütün canlandırmalarda Sabri çok fantastik bir görünüme kavuşuyor.. yani o topuğun oraya değmesi için çok coşkun bir biçimde inmek lazım.. hani "topukları k*çına vurmak" deyimi var ya, onun gibi bişi olması lazım...

Bu olayla futboldan sonra focus'ta 2. Sabri vakası yaşanmaya başlıyor :muha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hani topu sürerken arkana bırakıp iki ayağının arasında sıkıştırıp önüne doğru topu yükseltirsin ya (anlayan anlamıştır) :kıhkıh: Sabri öyle bir hareket yapıyor bence.

O hareket efsanedir...İlhan Mansızın jeneriğidir...saygılar...aynısını birde pelede görmüştüm...ikinci dünya savaşında bir esir kampında almanlarla futbol karşılaşmasının yapıldığı...ne filmdi...rambo kaleciydi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

teknik verileri incelediğiniz zaman iç mekanda bir daralma yok ama, sezgisel olarak iç mekanın daraldğını eski focus kullanıcılarından ben çok işittim, bence bunun nedeni orta konsolun bir ok gibi iç mekana doğru girinti yapması, sanırım bunu, bir tasarım harikası olarak düşünmüşler, aslında maksat iyi birşeyler yapabilmek, ama bence iyi yapalım diye biraz yanlış yapmışlar daha sade bir tasarım daha iyi neticelenebilirdi, golfle incelediğim zaman focus 3 bence kalite olarak da sürüş özellikleri açısından da, golften önde en azından golf 7 çıkana kadar.

esas soruya gelirsek boy 1.84, biraz dikkatsizimdir, araca binerken değil de inişlerde %10-15 oranında sağ dizimi oraya çarpıyorum, ama bunu sorun etmedim hiç çünkü, eve girerken de bazen kapıya çarparım, bana ait bir şey zannediyor idim :), bu tamamen ok gibi tasarımın sonuçları

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.