Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

• 0
Sign in to follow this  
Alper Arda Yazar

Focus 1 Bisiklet Taşıyıcı

Question

Tatile giderken bisikletimi de götürmek istiyorum.Bunun için bagaj arkası,uygun fiyatlı olan ve aracın boyasına vs. zarar vermeyen bir bisiklet taşıyıcı arıyorum.Ve sizlerden öneri bekliyorum...

Not:Araç Focus 1 Sedan Ghia'dır.

Edited by Alper Arda Yazar

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Daha dün bir kişi opel marka bir araca heralde ucuz bişey takmış ama bisikleti öyle bir bağlamış ki arabanın sağ sinyal ve fren lambaları kesinlikle görünmüyor e haliyle yuh dedim :)

Alırken iyice kontrol edip öyle almanızı tavsiye ederim.

Edited by ferhat tezcan

• 0

Thule tavsiesine katılıyorum.. Ama piyasadaki diğer ürünlerin fiyatları ile karşılaştırırsanız vazgeçebilirsiniz.. Yine de kalite olarak üzerine tanımam..

• 0

Ben ucuz birşeyi 50tl gibi almıştım. Bisikletin orasını burasını fark edene kadar çizdi. Şehiriçi idare eder. Ama sehirdisi birazda süratli gidilecekse falan kaliteli almalı.

• 0

http://www.erdoganlarbisiklet.com/v2.0.2/thule-tasiyicilar/thule-bisiklet-tasiyicilar.html

fiyatlar gerçekten biraz tuzlu... uzun süreli kullanımlarda gerçekten yarar sağlayacaktır ama birkaç seferlik kullanım için nispeten daha ucuz ve iş görür kalitede birşey bakılabilir..

• 0

Herkese verdikleri bilgilerden ötürü teşekkür ederim.Bu fiyatları görünce almama kararı verdim.Ben en fazla 100 liradır diye düşünüyordum.Ancak en ucuzu 100€ :ban: .Onlarda tavanda taşımalıymış.İnternette tavanda taşımalı olanlarda sorun olabiliyormuş.Bende vazgeçtim.

• 0

Arkadaşımız vazgeçmiş ama alternatif çözümler başka arayanlara yardımcı olur düşüncesi ile yanıtlamak istedim. Ankara ve istanbulda en az thule kadar kaliteli ama uygun ürünler satan bir başka firma var, portbagaj ararken buldum. Bisiklet, kayak taşıyıcılarıda hem kaliteli hem de uygun fiyatlı. http://www.bagajmarket.com sitesinden ulaşıp bilgi alabilirsiniz, Kibar ve dost insanlar, paylaşmak istedim, umarım yararlı olur.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Egemen Yılmaz
      Öncelikle merhaba sayın site sakinleri,

Halihazırda mk2.5 focus dizel titanium kullanıcısıyız, aracımızı değiştirmeye karar verdik ve 130bin bandında araç aramaya başladık ve açıkcası focus dan devam etmek istiyoruz. Aklımıza takılan iki model var Mk3.5 1.0Gtdi stline powershift ve mk4 1.5ti-vct trendx manuel. Otomatik olması şart değil ama mk4ün atmosferik olması canımı sıkıyor önerilerinize açığım başka modellerde olabilir, teşekkürler.
    • By Rıdvan Eskici
      2014 focus tdci 115 HP 90.000 km bakımı için Muğla yetkili servisi 1.600 tl istiyor (yağ değişimi, hava polen mazot yağ filtresi vb.) sanayideki ustalarda orijinal filtre kullanmıyorlar içime sinmiyor sanayide bakım yaptırmak. İnternetten orijinal filtre yağ setleri 450-500 tl civarında olduğundan ordan alıp sanayici bi arkadaşıma yaptırsam herhangi bi sorun yaşanır mı 
      not: arkadaşım Opel servisi hertürlü motor işlemini yapıyorlar. 
    • By Salih Özen
      Merhaba, obd2 HS/MS Can alsam forscan ile yazılım yükleyebilirmiyim. Focus 1 2003 model arabam. 
    • By Çınar Tümerkan
      Bendeki mk4 stline 1.0 8at modeli ve hangi modda olursa olayim start stop devreye girmiyor. 3000 km oldu daha hic girmedi ekranda da start stop isigi uzerinde capraz cizgi cikiyor her durdugumda. Sebebi ne olabilir?Sirket aracim octaviada bu sadece klima maksimumdayken oluyor.

• By Murat Zorkol
      Arkadaslar merhaba, 
      2009 1.6 tdci focus mks2 aracimla, uzun yola ciktigimda rampada cikarken devir dusuyor ve turbo cekmiyor, sonra 2 bin e kadar dusup tekrar hizlaniyor ve tekrar 2.5 de geri cekiyor ve tekrar turbo devreye giriyor ve sonra tekrar dusuyor ve anlayacaginiz turbo devreye giriyor ve cikiyor surekli ama cekisten cok dusuyor. 
      1.2.3. Viteste herhangi bir sorun yok sadece uzun yolda 4.5. Viteste rampa cikarken yapiyor, duz yolda herhangi bir cekisten dusme de yok.. 
      makineye bagladigimda turbo yuksek basinc arizasi veriyor fakat ekranda hicbir isik yanmiyor. 
      servisler bilginiz gibi herseyi degistirmek icin egr den girip, turbodan cikiyorlar. Malum fatura cok kabarik oluyor. 
      internette wastegate, n75 veya turbo valfi gibi bircok video var ve bir turlu bulamiyorum cozumu.
       Daha once basina boyle birsey gelmis ve yardimci olabilecek var mi ? 
       Tesekkurler

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.