Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Alt Koruma Boya Koruma Iç Koruma Motor Koruma Ve Fiyat

Önerilen Mesajlar

Selamlar

Bugün koruma paketi için aradılar. Başlıkta yazdığım paket için koç ailem indirimli olarak 520+KDV olarak fiyat verdiler. Düz 500e düşünebildim ancak. Sizce fiyat nasil ? Babam özellikle alt korumayı yaptir dedi, paket olarak tümünü yaptırmayı düşünüyorum yaptıranlar memnun mu?

Yakup konu için en uygun burayı buldum yanlışsa kusura bakma :)

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kesinlikle 500TL vermeyin boşuna,Çok şanslısınız ki Sonax'ın klasikleşen MTV indirimi var..

Şöyle ki MTV'nizi Garanti bankası aracılığıyla öderseniz.. Yaklaşık 590TL lik paket 190 TL civarına geliyor.

Link koyucam fakat yasak mı,Reklam olur mu bilemiyorum..

Sonaxtaki paketin ederi zaten 200tl. Otokocta 200e yapıyor o kadarını. Benim esas nedenim alt koruma yani aracın altını ve davulumbazlari kaucuk ile kaplicaklar ömür boyu garantili olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alta bir tür kauçuk sıkıyorlar...Kışın kardan tuzdan çürümeye karşı koruyor...Birde alta sıçrayan taşların alt kaportaya zarar vermesini engelliyor..Bazı alt korumalar ses izolasyonuda sağlar ama focus 3 için ses izolasyonu çok gerekli bişey deil....En çok kıçın karıntuzun ve nemin çürüme etkileini yok etmeye yara alt koruma ve şiddetle tavsiye ederim...Ben boya koruma ve alt korumayı komple 270 e yaptırttım...Fiyat çok gibi geldi bana.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arastirirken gördüm gecen sene Samsun Otokoç 99tlye yapmış groupon üzerinden. Siz nerede ve ne zaman yaptırmıştınız? Referans olarak kullanmamda sakınca varmı?

Tuz açısından hiç düşünmemiştim çoğunlukla Ankara'da kullanacağım için çok mantıklı tabi teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Otokoçta yaptırttım arabayı alırken,hiç trafiğe çıkmadan yapılması lazım alt koruanın ama,daha sonra yapılması halinde hem fiyat çok artar (çünkü altını çok iyi temizlemelri lazım) hem de randımanlı olmayabilir...Eğer arabayı kullandıysan artık yaptırtma...Kıştan çıktığımız günlerde götür bir benzinciye arabanı yukarı kaldırsınlar altını tazyikli suyla iyice yıkat.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kusura bakmayın ama bu korumaların hepsinin asıl amacı yapanın kazancını korumak, yeni araç alanların titizliğinin ve hevesinin suistimal edilmesinden öteye bir şey değildir.

Kaç tane kardan tuzdan saçı parçalanmış araba gördünüz bugüne kadar, 50 yıl mı kullanmayı düşünüyorsunuz?

Kaşınmayın, yolunmayın!

Ben böyle düşünüyorum naçizane...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

artık kendimi asker ocagında hissediyorum herseni aynı konular acemileri yetiştir dağıtım sonrası tezkere ... :kıhkıh: 6 ay sonra yeni celp geliyor... :blink:

Daha yeni mi öğrendin kanka bunu..Biz buranın sahipleri,gelip tezkere alıp gidenlerse misafirleri....Biz kendi muhabbetimize bakalım yeter...:))Gelip gidenler çok olacak,önemli olan burada kurulan ve kalıcı olmayı başarabilen dostluklar....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha yeni mi öğrendin kanka bunu..Biz buranın sahipleri,gelip tezkere alıp gidenlerse misafirleri....Biz kendi muhabbetimize bakalım yeter... :))Gelip gidenler çok olacak,önemli olan burada kurulan ve kalıcı olmayı başarabilen dostluklar....

hakikaten saglam cıktık ha...deme vala...2010 gelmişim siteye 2012 temmuz vaybe...yako koşamıyordu o zamanlar..cünkü bezi maxiydi cok ses yapıyordu.... :P

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.