Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Alt Koruma Boya Koruma Iç Koruma Motor Koruma Ve Fiyat

Önerilen Mesajlar

Abi o yediren arkadaşa imrendim yav biz 1 saat geç kalsak; direk karanlık odaya alınıyoruz, sandalyeye oturtuluyoruz, şlak diye tepemizde spot yanıyor bir anda ve şu saatte neredeydin vs gibi sorular mermi gibi üzerimize yollanıyor. Lanet olası federaller bir kerede zamanında yetişin :D

abi bizim neslimiz profesyonel..siz korkaksınız..yeni nesil..bizim tek felsefemiz vardır...altımdayken yakalasa...kim koydu bunu haberim yoktur...asla kabul etmeyiz..hatta karşıyı suclarız....şimdiki nesil evet yaptım diyor veeeeeeeeee anında hatun sutluyor onu..50000 tl değerinde bir ögüt asla kabul etme inkar et...

asla...cünkü kabul ettiğin an kadının gözünde bitersin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi bizim neslimiz profesyonel..siz korkaksınız..yeni nesil..bizim tek felsefemiz vardır...altımdayken yakalasa...kim koydu bunu haberim yoktur...asla kabul etmeyiz..hatta karşıyı suclarız....şimdiki nesil evet yaptım diyor veeeeeeeeee anında hatun sutluyor onu..50000 tl değerinde bir ögüt asla kabul etme inkar et...

asla...cünkü kabul ettiğin an kadının gözünde bitersin...

:zha: :zha: :zha: abi ne güldüm ya, Allah da seni güldürsün...

:D Son verdiğin öğüt aklımda artık :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samet diye bir deli vardı..arabası siyah...adam okadar sinirliydiki...sinekler onun arabayı görünce uçuş rotasını değiştiryordu havasularına girme yasagı vardı... :kıhkıh:

abi ben hala burdayım ama artık pek yazmıyorum malum işi bilen arkadaş çok olunca bize gerek kalmıyo ahah bildiğini okusunlar bende zevkle izliyorum :D arabayı boşladım bu ara artık haftada 2 kere yıkatıyorum (yıkamıyorum yıkatıyorum artık ) :D :D

lafıda monteledim sabahın köründe :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi ben hala burdayım ama artık pek yazmıyorum malum işi bilen arkadaş çok olunca bize gerek kalmıyo ahah bildiğini okusunlar bende zevkle izliyorum :D arabayı boşladım bu ara artık haftada 2 kere yıkatıyorum (yıkamıyorum yıkatıyorum artık ) :D :D

gecen okumuştum ingilterede zenginler arabalarını yıkamıyorlarmış ayda yılda birkere yıkaıyorlarmış..parayı buldun unuttun bizi demek.. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne kadar asil bir tavır... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dün Eskişehirde yeni açılan self servis oto yıkamaya gittim. 3 adet yıkama yeri var. Her birinde köpük makinası ile basınçlı su makinası var. 1 er tl ile çalışıyor aletler. Her birinin süresi 4 er dakika. Birde 4 araçlık kurutma ve süprüme işlemi için yapılmış peron var. Maksimum 5 tl ye aracınız pırıl pırıl oluyor. Artık yeni mekanım orası benim evede yakın. Alan büyük bayağı dedimki çalışanlara peron dışında durup aracıma boya koruma yapsam sizin için sıkıntı olur mu deidm sorun olmaz dediler. Artık detailing yapan yerde buldum hayat bana güze. Her hafta ordayım. Kışında 3 4 günde bir su tutp çamuru akıtsam on numara beş yıldız. Dükkan sahiperi gurbetçi bir aile. Ailenin büyük çocuğu temelli dönüş yapmış. Elemanın altında z4 3.0 motorluk bmw var. Baktımda iyi para kırmışlar fransadan:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dün Eskişehirde yeni açılan self servis oto yıkamaya gittim. 3 adet yıkama yeri var. Her birinde köpük makinası ile basınçlı su makinası var. 1 er tl ile çalışıyor aletler. Her birinin süresi 4 er dakika. Birde 4 araçlık kurutma ve süprüme işlemi için yapılmış peron var. Maksimum 5 tl ye aracınız pırıl pırıl oluyor. Artık yeni mekanım orası benim evede yakın. Alan büyük bayağı dedimki çalışanlara peron dışında durup aracıma boya koruma yapsam sizin için sıkıntı olur mu deidm sorun olmaz dediler. Artık detailing yapan yerde buldum hayat bana güze. Her hafta ordayım. Kışında 3 4 günde bir su tutp çamuru akıtsam on numara beş yıldız. Dükkan sahiperi gurbetçi bir aile. Ailenin büyük çocuğu temelli dönüş yapmış. Elemanın altında z4 3.0 motorluk bmw var. Baktımda iyi para kırmışlar fransadan:)

o degilde helikopterini nereye parkediyon sen...laf aramızda filmlerdeki en sevdgim ses helikopter sesidir...5.1 dayanamam...kara şahin düştü asımdır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o degilde helikopterini nereye parkediyon sen...laf aramızda filmlerdeki en sevdgim ses helikopter sesidir...5.1 dayanamam...kara şahin düştü asımdır...

aracın 8 yıllık geçmişindeki yıkanmamış günlerindeki açığı kapatmaya çalışıyorum. Araba bana geçtikten sonra parladı resmen:)

ayrıca hobi amaçlı takılıyorum. Şu an bir sevgilim falanda yok. Araba ile takılıyorum bu aralar sonrasını biemem:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracın 8 yıllık geçmişindeki yıkanmamış günlerindeki açığı kapatmaya çalışıyorum. Araba bana geçtikten sonra parladı resmen:)

ayrıca hobi amaçlı takılıyorum. Şu an bir sevgilim falanda yok. Araba ile takılıyorum bu aralar sonrasını biemem:)

helikopter nerde... :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

helikopter nerde... :blink:

of mesajı şimdi anladım. Benim çalıştığım firma skorsky ile % 50 ortak. Flight safety parçasına kadar bir çok helikopter ve uçak parçası üretiyoruz. Parçasını ürettiğimiz olan resimdeki helikopter fabrikanın bahçesine inmişti o zaman resim çekilmişti. Kafam karışık bu aralr:):)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında iyi fikir, ne kadar kazandırır zaman gösterecek, ama başka şehirlerde de denenemesini isterim, kendim yıkayacağımdan değil, "arabamla duşta" fantezisi olanlara hizmet olsun diye...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında iyi fikir, ne kadar kazandırır zaman gösterecek, ama başka şehirlerde de denenemesini isterim, kendim yıkayacağımdan değil, "arabamla duşta" fantezisi olanlara hizmet olsun diye...

cem abi adamlarda para çok heralde şu bakımdan diyorum arazayi satın almışlar sonra üzerine tesisi kurmuşlar. Tesis aslında çok büyük değil ilk yatırım maliyetini saymazsak şu an dükkan kirası falan ödemiyorlar açılalı daha 1.5 hafta olmuş tesis benim çok hoşuma gitti bir dahakine resim çekip tesisi anlatırım....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.