Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bizimde Bir Focus'umuz Olmalı Mı ?

Utku Sarıaslan

Önerilen Mesajlar

Style sahibi olarak keşke olsaydı dediğiniz bir şey mi var???(otomatik klima dışında)Üstteki yazımı bir okuyun.Yine keşke diyorsanız saygı duyarım :)

Otomatik klimaya ihtiyac duymuyorum ama kol dayamaya ihtiyac duyuyorum. Arka yolcular icin kapi ustu tutamaclarina ihtiyac duyuluyor, bi-xenon ve dolayisiyla drl farlar olsaydi fena olmazdi... Kol dayama sonradan takilabiliyor ama orjinali gibi olmuyor maalesef. Diger saydiklarim ise takilamiyor. Bi xenon takiliyor derseniz itiraz ederim zira calistirmak icin sistemi roleyle kandirmak gerekiyor, atilan bin taklaya ragmen yukseklik ayari donanim eksikliginden calismiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik klimaya ihtiyac duymuyorum ama kol dayamaya ihtiyac duyuyorum. Arka yolcular icin kapi ustu tutamaclarina ihtiyac duyuluyor, bi-xenon ve dolayisiyla drl farlar olsaydi fena olmazdi... Kol dayama sonradan takilabiliyor ama orjinali gibi olmuyor maalesef. Diger saydiklarim ise takilamiyor. Bi xenon takiliyor derseniz itiraz ederim zira calistirmak icin sistemi roleyle kandirmak gerekiyor, atilan bin taklaya ragmen yukseklik ayari donanim eksikliginden calismiyor.

Otomatik klimaya güler geçerdim, ve fakat Focus'taki mükemmel kumanda ediyor, habımı ısıtıp, kendimi soğutabiliyorum, ve hiç ayara gerek kalmadan ısıyı bayağı iyi sabitliyor.

Çalıştırma düğmesine güler geçerdim, bindiğim her arabada düğme arıyorum, anahtarı cebe atmış olduğumdan, bir de küfrede küfrede çıkarıyorum cepten, şişman olunca da kolay olmuyor

Sonradan kolçak taktıranlara güler geçerdim, ne kadar rahat ve işlevsel olduğunu kullanmaya başlayınca anladım.

DRL arabanın imajını değiştiriyor, siyah ve parlak DRL'lerle öndeki arabanın aynasında belirdiğinde yol verme oranı bariz fazla, bunu da biri söylese güler geçerdim, şimdi es kaza Fiesta ile yoldaysam niye çekilmiyor ki bunlar diye şaşırır oldum. Bu yüzden röle ile aldatmaya iki senede bir halojenleri taktırıp muayeneye gitmeye de razıyım. Yüklü yol yaptığım da çok çok nadirdir.

Diyeceğim o ki beşer rahata kolay alışıyor, yokken ses etmezsin, ama olanı alırlarsa veryansın kaçınılmaz...

Titanium olsun, yok X paket olsun diyenlere de dudak bükerdim, artık neden olmasıncıyım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.