Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bizimde Bir Focus'umuz Olmalı Mı ?

Utku Sarıaslan

Önerilen Mesajlar

Donanım tabiiki alabileceğiniz en üst donanım yani titanium alırsanız güzel olur olmazsa ve ellerinde varsa style plus donanımda çok güzel.

Bugün açık olduğunu sanmıyorum telefon edin gitmeden, bu sıcakta yormayın kendinizi boşuna.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lpg ye gerek yok eğer 1,0 ecoboost alırsan emin ol.

kaba tabirle bir hesap yapacak olursak sakin kullanımda bu motor 5-6 lt civarı yakacaktır. Bu da km de max olarak 30 krş eder ki emin çok değil. Ve sıfır km aldığın Focus'a lpg taktırıp garanti kapsamı dışı bırakacaksın.

Ayrıca lpgli araçlarda ilk çalıştırma ve motor uygun çalışma ısısına ulaşıncaya kadar benzin ile çalışacağından yakacağı yakıt ta hemen hemen buna yakın ya da aynı olacaktır. Bence 1.0 Ecoboost alın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

görüşemedik abi gittik galeriye bayan bagajın nasıl açılacağını bilmiyor showroomdaki arabada akü yok adam akıllı fiyat veremedi bayan çıktım geldim bende. bagaj konusu aklımda kaldı birde titanium x paketsiz satılmayacakmış

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

görüşemedik abi gittik galeriye bayan bagajın nasıl açılacağını bilmiyor showroomdaki arabada akü yok adam akıllı fiyat veremedi bayan çıktım geldim bende. bagaj konusu aklımda kaldı birde titanium x paketsiz satılmayacakmış

Cümleni anlamadım desem yalan olmaz :)

Akü yokken bagaj açılmaz çünkü elektrikli..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.