Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bizimde Bir Focus'umuz Olmalı Mı ?

Utku Sarıaslan

Önerilen Mesajlar

donanım olarak hangisini seçmeliyiz sence titanium mu style mi

Utkucum öncelikle sizin vereceğiniz ücret ve gereksinim önemli..Style alacaksanız eğer biran önce davranın çünkü artık ithal edilmeyecek bu donanım..

Detay ;

Benim şahsi fikrim Titanium.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik vites gibi bir şanzıman almayı düşünmüyorsan (gibisi neyse) kesinlikle biraz daha bekle ve 1.0 ecoboost al. Donanım olarak ta titanium al. Diğer opsiyonel paketlerden de içinde park sensörü olanı al. Başka hiç bir şey almana gerek yok. Mis gibi araban olu. Her ihtiyacına her türlü karşılık verir. Donanım olarak zengin, motor olarak yılın motoru ödülünü almış yepyeni bir son teknoloji bir motora sahip bir araban olur. Eskidi artık demen için çookça beklenmen gerekir. :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

görüşemedik abi gittik galeriye bayan bagajın nasıl açılacağını bilmiyor showroomdaki arabada akü yok adam akıllı fiyat veremedi bayan çıktım geldim bende. bagaj konusu aklımda kaldı birde titanium x paketsiz satılmayacakmış

yanlış anlaşılma olmus sanırım

titanıum x siz satılmayacak diye birşey yok

trend-x siz satılmayacak

gelen araçlarda artık style yada plus yok

sadece trend-x ve tıtanıum olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

donanım olarak hangisini seçmeliyiz sence titanium mu style mi

x paket almayacaksan iki donanım arasında çok büyük bi fark olmuyor style pp ile Titanium arasında çok bi fark yom bana göre dijital klima ve ön spor koltuk farkı var benim bildiğim düz 1.6 motorlarda ecoo motor alırsan bide start-stop var bende baya bi baktım daha almadım ama kısmetse 1 haftaya kadar alacağım style pp almaya karar verdim tabi burdaki bayi elindeki siyah olanı satmazsa...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

x paket almayacaksan iki donanım arasında çok büyük bi fark olmuyor style pp ile Titanium arasında çok bi fark yom bana göre dijital klima ve ön spor koltuk farkı var benim bildiğim düz 1.6 motorlarda ecoo motor alırsan bide start-stop var bende baya bi baktım daha almadım ama kısmetse 1 haftaya kadar alacağım style pp almaya karar verdim tabi burdaki bayi elindeki siyah olanı satmazsa...

Biraz daha bakmalısın aradaki farkları görmek için :yeah: koltuk ve klima'dan ibaret değiller :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya ben baktım baktım bi o farkı gördüm acaba gözlükler puslu gösteriyor bu aralar :P belki eksik gördüm :D

• Elektrikli, ısıtmalı, sinyalli yan aynalar (Style plus'da var)
  • Deri kaplı direksiyon simidi & vites topuzu
  • Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu
  • Sürücü ve ön yolcu koltuğunda ayarlanabilir bel desteği
  • Ön koltuk kol dayanağı ve kapaklı eşya saklama bölmesi
  • "Ford Power" Anahtarsız Çalıştırma Sistemi
  • Çift Bölgeli İklim Kontrollü Otomatik Klima
  • Led iç ortam aydınlatması
  • Yan perde hava yastıkları (Style plus'da var)
  • Yokuş Kalkış Desteği (HLA)

birde lüks tavan kaplaması mevcut.

Artısı ise (Düz Yeni Titanium'dan)

Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi,

Otomatik Park Sistemi,

Isıtmalı Ön Cam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.