Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gündüzleri Araç Kullanirken Güneş Yansima Yapınca Birşey Göremiyorum Ne Yapmaliyim

Mesut Ş.

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar gündüzleri araç kullanirken özellikle ikindi vakti bazen öyle yerler denk geliyor ki güneş öyle bir yansima yapıyor ki hiç birşey göremiyorum öylesine gidiyorum Allah korusun Bi araç maraç onde olsu vuracağım bundan dolayı geçen kaldırıma vuruyordum az kala Bunun bir çözümü yokmudur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Iste o konu hakkinda bilgi veremem gozluk takmayi sevmiyorum.Ben gunes`i kesmek icin on cam disinda butun camlara 2 numara cam filmi yaptirdim baya bir etkili oldu sadece on camdan sikintim var suan sirf gozluk takmamak icin gelecek ay 3000km den fazla yolum olucak yola cikmadan once on camada film cektirmeyi dusunuyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uygun fiyata gunes gözlüğü tavsiyesi verebilirmisiniz

1. Ön cama film çektirmeyin, hem polisle başınız derde girer hem de gece görüşünüz azalır.

2. Uygun fiyattan ne anladığınıza bağlı ama Tevfik Beyle irtibata geçin, o Ray-Ban firması ile iyi ilişki içerisinde ve bu konuda en deneyimlimiz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1. Ön cama film çektirmeyin, hem polisle başınız derde girer hem de gece görüşünüz azalır.

2. Uygun fiyattan ne anladığınıza bağlı ama Tevfik Beyle irtibata geçin, o Ray-Ban firması ile iyi ilişki içerisinde ve bu konuda en deneyimlimiz.

seni DELİ SEVİYORUM.... :kıhkıh: (Mertol yok o olsa offf nasıl muz voleydi hiç kacırmazdı)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alacağınız güneş gözlüğü veya kullandığınız optik gözlük var ise kaplamasına ve camın özelliklerine dikkat etmelisiniz.

Polarize ve anti-refle kaplamalı bir cam güneş gözlüğü için olmazsa olmazdır. Polarize ışık kırılmalarını keser.

Optik gözlük için transation T6 , Anti-refle kaplamalı kaliteli bir cam alırsanız bu sorununuz büyük ölçüde çözülmüş olacaktır.

Ve bir tavsiye eğer gerçekten bu kadar etkileniyorsanız en kısa zamanda bir göz doktoruna muayene olmanızı tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende gündüzleri hep gözüm kısık gezerdim.Güneş ışığı çok rahatsız ederdi bulutlu havada bile.Zayıfladıktan sonra bu özelliğimi yitirdim ne alakaysa.Şimdi sabah uyanınca bile açık gözlerim. Ne alaka konuyla diyeceksiniz. Göz sağlığınızla alakalı olabilir.

Ön cama film renkli olduğu sürece sıkıntılı.Fakat renksiz ama uv ışınlarını %99 geçirmeyen,sürüşe engeli olmayan kaliteli cam filmleri var.Qashqai için sadece ön cam için benden 120 TL fiyat istedil sanayide bir aksesuarcı.Benim aracımda da var dedi.Çok etkiliyor dedi..

O işlere pek inanmıyordum yok uv geçirmez,sıcak tutmaz,renksiz film işerine. Ama gerçekmiş. Volvoyu aldığımızda ilk sahibi çektirmiş ön cam,sunroof camı ve diğer tüm camlara o filmden.Tam renksiz değil ama kesinlikle en açık siyah tonlu cam filmlerinden bile açık rengi var.Polisin yolda giden araçta anlaması imkansızzz.Muayeneden geçti mart ayında.Anlamamışlar filmi.Anlayınca yazıyorlardı hafif kusur olarak..

Faturası var ordan anladım uv geçirmez film olduğunu.Tüm camlara 500 TL ye kaptlatmış ilk sahibi 2009da ziebartta.Araba siyah olmasına karşın Antalya güneşinde sıcağında ,gölgede duran titanyum gri renkli arka camları filmli qashqaiye göre daha serin oluyor içi.Klima hemen etkisini gösteriyor.Sebebi bu filmden ötürü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya belki bende bir sıkıntı var...

3 gözlüğüm var... 2 ray-ban 1 carrera..

rayban'lerden biri polarize.. ama çok da bir fark hissetmiyorum.. denize filan bakarken tamam, güneş yansımalarını kesiyor, denzin dibini filan görüyorsun polarize ile ama normal kullanımda benim için farkeden birşey yok.. ama camdaki yansıma sizi rahatsız ediyorsa polarize güneş gözlüğü almanız yararınıza olacaktır. ayrıca yine tavsiye edildiği üzere mutlaka bir göz doktoruna görünün..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.