Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Otosan Karartilmis Camlar Bildirgesi

Alper Okudur

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar birkaç seferdir şehirler arası yolda polis durdurup camların filmli bu yasak falan diyor, benimde orjinal olduğunu anlatıncaya kadar göbeğim çatlıyor. :mad:

Sizin başınıza da galiyormu? Böyle durumlarda ne yapmak lazım işin uzamaması için?

Belgeler Bu Mesajdadır.

http://www.focusclubtr.com/topic/2517-ford-otosan-karartilmis-camlar-bildirgesi/?do=findComment&comment=43729

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar birkaç seferdir şehirler arası yolda polis durdurup camların filmli bu yasak falan diyor, benimde orjinal olduğunu anlatıncaya kadar göbeğim çatlıyor. :)

Sizin başınıza da galiyormu? Böyle durumlarda ne yapmak lazım işin uzamaması için?

V yazıyor camda..onu gösterin, orjinal renli camlarda bu var..

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar birkaç seferdir şehirler arası yolda polis durdurup camların filmli bu yasak falan diyor, benimde orjinal olduğunu anlatıncaya kadar göbeğim çatlıyor. :)

Hatta bi ara Ford'un sitesinde bununla ilgili bi yazı vardı diye biliyorum. Sıkıntı durumunda bu yazıyı gösterebilirsiniz gibisinden diye koymuşlardı yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aşağıdaki dökümanları yanınızda bulundurun ve polise gösterin, sonrada birlikte cama bakın :)

Tabii bu kadar anlayışlı ve sabırlı bir ekip bulursanız...

EGM_Genelgesi.pdf

Ford Otosan Karartilmis Camlar Bildirgesi.pdf

EGM_Genelgesi.pdf

Ford Otosan Karartilmis Camlar Bildirgesi.pdf

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aşağıdaki dökümanları yanınızda bulundurun ve polise gösterin, osnrada birlikte cama bakın :)

Çok teşekkür ederim arkadaşlar, bu bilgiler daha Çok işime yarayacak gibi görünüyor :wacko:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aşağıdaki dökümanları yanınızda bulundurun ve polise gösterin, sonrada birlikte cama bakın :wacko:

daha dün konusu geçti bu olayın... bizim kurumun şoförlerinden biri karartılmış camlar ruhsata işlendi mi filan diye sordu.. ben de onlar işlenmiyor diye biliyorum dedim.. iyi oldu bu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
6/7/2012 - 10:54 tarihinde, Soner Yaz yazdı:

sonra film çekilmiş benim aracım önler 1 numara arka ve bagaj kapağı 2 numara, bellik nuradan sonra yasak gibi bir durum varmıdır.

Öncelikle bu numaralar her markada farklı tonda oluyor..İçi gözükmeyen filmlere polis yazıyor ve sökmez tekrar yakalanırsan , bağlıyorlar..

Gıcık biri rastlar her türlü filme yazar sende bi'şey diyemezsin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.