Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hb Focus 3 Loder Body Kit Türkiye'de

Önerilen Mesajlar

Cumartesi C-Max test sürüşü için gittiğim izmir Arkas yetkili satıcısında Almanya'dan getirtilmiş Loder1891 firmasına ait Focus III HB Body kit uygulamasını gördüm.

Firmanın ithalat müdürü ile görüştüm fiyatlarını aldım, ayıca önde göreceğini gündüz Ledleri içinde fiyatları aldım.Uygulama fotoları;

201206021226271.jpg

201206021226421.jpg201206021227011.jpg201206021227381.jpg201206021227531.jpg201206021228121.jpg201206021229201.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ön arka tampon altı ve ledler sanırım. Led'lerin yeri için en uygun yer orası ama biraz çakma duruyor sanki.

Ön tampon altını kırmak çok kolay olur :)

Arka difüzör hoş durabilir :)

Fiyatları neymiş acaba?

Bir de arka cam spoiler yok mu?

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paylaşım için teşekkürler Aydın...

Ben de fiyatları merak ettim şimdi.

Daha detaylı gröeseller için: http://www.loder1899.de/de/fahrzeug_3_2288.html?PHPSESSID=fd01rcl0chp91snfv46nf0nl84

Almanya fiyat listesi için: http://www.loder1899.de/de/deliver_383_Ford_Focus_III_11_09_P_VK.pdf

Almanya fiyatlarından € cinsinden birkaç örnek

Ön spoyler 262 (saf karbon olursa 2x)

Marşpiyeller 308

Arka diffüzor 292

LED gündüz farı 232

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel görünüyor ama daylight dışında ilgimi çekmedi. o da pahalı geldi. onun yerine ilerde mutlaka titanium'lardan çıkma orijinal far bulunur bi-xenonlu..

X paketlilerden olacak tabii...

Ayrıca onların montaj sorunu varmış!

Meraklısı 400 TL verir bence, üstelik yurt dışı fiyatına göre ucuz sayılır :P

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabii bu body kit işi zevk meselesi ben gördüm hemen fotoğrafladım detaylarını da öğrenip aktardım; ayrıca bir ford yetkili satıcısının resmi kanallardan bu işe girmiş olması da hoşuma gitti açıkçası.

Bunun yanında HB Focus III kullanıcıları mutlaka spoiler düşünmeli, cuma günü Ferhat arkadaşımızın HB beyaz Focusundaki spoileri çok beğendim, aracın üzerinde olması gereken spoiler o olmalı bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

X paketlilerden olacak tabii...

Ayrıca onların montaj sorunu varmış!

Meraklısı 400 TL verir bence, üstelik yurt dışı fiyatına göre ucuz sayılır :P

tabii x paket olacak...

Forumdan birisi almıştı Mertol Abi'den bi-xenon far kimdi yaw?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabii bu body kit işi zevk meselesi ben gördüm hemen fotoğrafladım detaylarını da öğrenip aktardım; ayrıca bir ford yetkili satıcısının resmi kanallardan bu işe girmiş olması da hoşuma gitti açıkçası.

Bunun yanında HB Focus III kullanıcıları mutlaka spoiler düşünmeli, cuma günü Ferhat arkadaşımızın HB beyaz Focusundaki spoileri çok beğendim, aracın üzerinde olması gereken spoiler o olmalı bence.

Hemen seni fotolarla desdekliyeyim Baran

20120604115005.jpg

20120604114912.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Spoiler,Çok Şık Gerçekten Benimki De Beyaz İlk Fırsatta Ben de Taktırayım Diyorum,Ferhat Bey Nereden Ve Kaç Liraya Aldınız Acaba?

Arabayı alırken pazarlık yaptım o yüzden ben biraz uygun bir fiyata aldım.Sonradan almaya kalksam asla bu fiyata alamazdım.

Servisle 4 gün pazarlık yaptım desem yeridir :).900 liradan kapı açtı 400 liraya bağladım en son.Hatta ilk ay kimseye söyle diye uyarmıştı :) .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.