Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hb Focus 3 Loder Body Kit Türkiye'de

Önerilen Mesajlar

Ben de başka başlıkta yazmıştım, Himpeks'ten aldım, ancak şu anda ellerinde yok, bir aya kadar gelebilir. 150 TL idi. Uygun renk olursa boya masrafı olmaz, yoksa herhalde 50 TL boyaya gider, takması zor değil.

Şu Loder gündüz farları için soru: Farları montaj dahil o fiyata satıyorlar değil mi, Almanya'da hazır panjura monte edilmiş olarak sunuluyor çünkü...

Bir de her zaman yazdığımız gibi, ucuz LED'ler var piyasada ama adı üstünde ucuz, kalitesi de ona göre. Su alır, yeterince parlak olmaz, aydınlatma açısı uymaz vs vs

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abi izmir için montaj yapıyorlar, ama şehirdışındaki üylerimiz için teğminini sorduğumda adrese direkt kargolarız dediler.Bu durumda kendiniz monte ettirmeniz gerekir.

Antalyada Arkas otomotiv varsa orada montajını da sağlarlar sanırım, yada olan illerde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer Loderinki yasal bir ürün ise - ki öyle değilse avrupada satılamaz- fiyatı bence çok uygun.

Bildiğiniz gibi yasal olarak gündüz farlarının , araç farları kapalı iken ful şiddette yanması gerekliyken arabanın farları açıldığında gündüz farlarının ışık şiddetinin %50 azalması zorunludur- dolayısıyla bu aksesuarda karmaşık devreler switchler sensörler modüller vs olmak zorunda, bu da fiyatı artırır.. 400 öyle bir sistem için çok çok ucuz.

Sanayi tip LEDleri evet 40-50ye bulabilirsiniz, karşıdan geleni kör ede ede gezersiniz. .

MS designın fiesta için yasal LEDleri Avrupada bile 1000Tlden fazla..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Loder kaliteli LED'le kullanıyor ve montaj/panjur da satış fiyatına dahil oluyor.

Böyle bakınca fiyat bence de kabul edilebilir.

Bakın benzer kaliteli ve yasal ithal LED montaj hariç ne kadar: http://www.hepsiburada.com/liste/philips-drl-gunduz-ledi-5x2-ledli-6000-k-37b007/productDetails.aspx?productId=otm37b007&categoryId=20042339#Gorseller

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paylaşım için teşekkürler Aydın...

Ben de fiyatları merak ettim şimdi.

Daha detaylı gröeseller için: http://www.loder1899...91snfv46nf0nl84

Almanya fiyat listesi için: http://www.loder1899..._11_09_P_VK.pdf

Almanya fiyatlarından € cinsinden birkaç örnek

Ön spoyler 262 (saf karbon olursa 2x)

Marşpiyeller 308

Arka diffüzor 292

LED gündüz farı 232

arka diffüzör çok kaba , ön karlık ve far kaşları hoşuma gitti. birde gündüz farı takılabilir... gündüz farıda taktırmak içinde öncelikle mercekli xenon olması lazım... yoksa görüntüsü zaten kötü oluyor... birde yatay değilde ön panjurun üçgen içine dikey olarak koysalar çok daha şık olacak şu gündüz faralrını... citroen lerdeki gibi...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

araba ile bir almanya yapıp gelemek lazım , adam gibi görsel modifiye yapmak için ... türkiyede hiçbirşey yok , bayada bir süre olmayacak gibi ...

O pahalı bu pahalı dersek olmaz tabi..

Bunlar modifiye şirketleri ve yaptıkları bazı parçaların araca katkısı bile oluyor..

Bilinçli tüketici olmazsa aynen dediğin gibi zor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.