Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

10 Haziran'da İstanbul Buluşması Yapıyoruz!

Yakup Ç. A.

19 üye oy kullandı

1. 1. Buluşmada Takmak için Yaka İsmi Hazırlansın mı?

• Evet
      9
    • Hayır
      7
    • Ben demedim, ilteber istedi diye anket açtım :D (yani fark etmez)
      3

Önerilen Mesajlar

Alper'e bağlı, eğer alper bostancıyı bulabilirse orası da olur olmazsa kadıköy'de olur..Hepbirlikte boğaz'ı geçeriz :D

anladığım kadarıyla alper zonguldaktan geliyor otoyoldan kartal çıkışında çıkarsa yol çok kolay kafasının karışacağı ilk yerdede ben olcam zaten alperi alıp istediğiniz yere gelebiliriz :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anladığım kadarıyla alper zonguldaktan geliyor otoyoldan kartal çıkışında çıkarsa yol çok kolay kafasının karışacağı ilk yerdede ben olcam zaten alperi alıp istediğiniz yere gelebiliriz :)

O da olur.. Bi gelsin siteye alper, konulaşım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup beni de listeye ekleyebilirsin çok extra bir durum olmaz ise pazar günü bende sizler le birlikte olacağım sanırım ogün gelemiyormuş varsa 1 tane stıcker getirebilirmisin buluşma günü.

Sticker gani gani var :) ekliyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup nacizane fikrimdir..

Geleceklerin isimini, ufak bir kağıda, kart tadında yazarsan, birbirimizle tanışmamız ve hitap şeklimiz daha kolay olur diye düşünüyorum...

Boyun askılığı şeklinde biraz maliyetli olur, toplu iğne ile tutturabiliriz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup nacizane fikrimdir..

Geleceklerin isimini, ufak bir kağıda, kart tadında yazarsan, birbirimizle tanışmamız ve hitap şeklimiz daha kolay olur diye düşünüyorum...

Boyun askılığı şeklinde biraz maliyetli olur, toplu iğne ile tutturabiliriz...

Biraz aktif olsaydınız tanırdınız beyfendi..Herkes kendini düşünsün :kıhkıh: Ben tanıyorum sen hariç herkesi :zha:

Şaka bir yana; komik olur abi..Ama isteyen hazırlayabilir :)

Edit: altı üstü 25 kişiyiz 150 felan olsak yapardık..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz aktif olsaydınız tanırdınız beyfendi..Herkes kendini düşünsün :kıhkıh: Ben tanıyorum sen hariç herkesi :zha:

Şaka bir yana; komik olur abi..Ama isteyen hazırlayabilir :)

Sadece ben mi ilk kez geleceğim ?

Komik olacağını sanmıyorum açıkçası ben 7 senedir aynı firmada çalışıyorum, aynı kişileri görüyorum ama hala yaka kartımız var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece ben mi ilk kez geleceğim ?

Komik olacağını sanmıyorum açıkçası ben 7 senedir aynı firmada çalışıyorum, aynı kişileri görüyorum ama hala yaka kartımız var...

Aynı şey olduğunu düşünmüyorum, firmada bunun olması normal.Restorant da takmak komik olur..Benim görüşüm; dedim ya isteyen yapıp asabilir yani :)

Herşeyi yönetimden beklemeyin ben ameleyim! sadece...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı şey olduğunu düşünmüyorum, firmada bunun olması normal.Restorant da takmak komik olur..Benim görüşüm; dedim ya isteyen yapıp asabilir yani :)

Herşeyi yönetimden beklemeyin ben ameleyim! sadece...

Tamam tamam ne ben söyledim, nede sen duydun..

Aktif olma sebebine gelince, üyeliğim silinmişti, giriş yapamadım, akabinde bir haftada 100 İletiyi bu parmaklar yazdı beyfendi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam tamam ne ben söyledim, nede sen duydun..

Aktif olma sebebine gelince, üyeliğim silinmişti, giriş yapamadım, akabinde bir haftada 100 İletiyi bu parmaklar yazdı beyfendi :D

Yok canım silinmemişti :) pasifdi sadece :D Yani ilk etapda komik geliyor insana sayımız az belki ondan belki ben azçok tanıdım ondan, hazırlayacam unutmazsam bakalım :D kimler takacak..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.