Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

10 Haziran'da İstanbul Buluşması Yapıyoruz!

Yakup Ç. A.

19 üye oy kullandı

1. 1. Buluşmada Takmak için Yaka İsmi Hazırlansın mı?

• Evet
      9
    • Hayır
      7
    • Ben demedim, ilteber istedi diye anket açtım :D (yani fark etmez)
      3

Önerilen Mesajlar

Girisi ana yol uzerindemi oranin. Haritadan baktim ama orda buyuk bir shell var onun arkasinda gozukuyor. Girisi galiba tam yol uzeri degil

Yol üzerinde değil SHELL'i geçer geçmez sağ taraftan giriyorsunuz 50metre ileride girişini göreceksiniz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

maalesef ben gelemiyorum , haftasonu full iş çıktı başıma ... 1 hafta sonrayamı alsak acaba :) benim için de eğlenin , okadarda ekipman hazırlamıştım foto , video çekmek için, artık birdahakine ... işi sarkıtmaya çalışıyorum ama bakalım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

maalesef ben gelemiyorum , haftasonu full iş çıktı başıma ... 1 hafta sonrayamı alsak acaba :) benim için de eğlenin , okadarda ekipman hazırlamıştım foto , video çekmek için, artık birdahakine ... işi sarkıtmaya çalışıyorum ama bakalım...

En geç C.tesi sabah söylerseniz çok iyi olur :yeah:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

full mü? IGO kullanıyorum ama Sygic'i de merak ediyorum..

Full. Piranha da var ama en sevdiğim versiyon görselliğinden dolayı Sygic. Ben aralarında pek ayrım yapamıyorum, ne zaman ihtiyac duysam Sygic beni doğru noktaya götürüyor. Fakat daha fazla poi bulabilmek için otomatikman internete bağlanıyor. Interneti ihtiyaç duymadıgımdan dolayı kapatmış olmam bazen 1-2 TL lik fatura kabarmalarına sebep olsa da sygic candır :) Bana e-mail adresini pm at, sana link i göndereyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Full. Piranha da var ama en sevdiğim versiyon görselliğinden dolayı Sygic. Ben aralarında pek ayrım yapamıyorum, ne zaman ihtiyac duysam Sygic beni doğru noktaya götürüyor. Fakat daha fazla poi bulabilmek için otomatikman internete bağlanıyor. Interneti ihtiyaç duymadıgımdan dolayı kapatmış olmam bazen 1-2 TL lik fatura kabarmalarına sebep olsa da sygic candır :) Bana e-mail adresini pm at, sana link i göndereyim

benim internetim komple kapalı, yani istese de bağlanamaz... poi de önemli değil.. piranha'yı sevemedim.. sygic'in arayüzü şık duruyor... PM atıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bobi de gelecekmiydi... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbul içi arkadaşlar nasıl gelecez edecez diye hesap ediyor,ben zonguldaktan gelecem,navi yok ,istanbulu bilmiyorum,tek hesabım boğazı geçince sollu sollu devam edecem kafamdaki düzergah bu nerdersiniz buluşabilirmiyiz?

Alper Albayrak tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbul içi arkadaşlar nasıl gelecez edecez diye hesap ediyor,ben zonguldaktan gelecem,navi yok ,istanbulu bilmiyorum,tek hesabım boğazı geçince sollu sollu devam edecem kafamdaki düzergah bu nerdersiniz buluşabilirmiyiz?

Kaç gibi Anadolu Yakasında olursun ortalama ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.