Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

10 Haziran'da İstanbul Buluşması Yapıyoruz!

Yakup Ç. A.

19 üye oy kullandı

1. 1. Buluşmada Takmak için Yaka İsmi Hazırlansın mı?

• Evet
      9
    • Hayır
      7
    • Ben demedim, ilteber istedi diye anket açtım :D (yani fark etmez)
      3

Önerilen Mesajlar

anladığım kadarıyla alper zonguldaktan geliyor otoyoldan kartal çıkışında çıkarsa yol çok kolay kafasının karışacağı ilk yerdede ben olcam zaten alperi alıp istediğiniz yere gelebiliriz :)

Adresi güzel tarif ederseniz.bi nevi navigasyon gibi kesinlikle bulurum :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adresi güzel tarif ederseniz.bi nevi navigasyon gibi kesinlikle bulurum :kıhkıh:

Kartal çıkışından çıkarsa boşu boşuna yolu uzatmış olur direk çamlıca gişelerden çıkıp daha sonrasında yol uzerinde buluşursak daha rahat olur Alper açısından

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kartal çıkışından çıkarsa boşu boşuna yolu uzatmış olur direk çamlıca gişelerden çıkıp daha sonrasında yol uzerinde buluşursak daha rahat olur Alper açısından

buluşma yeri bostancı olursa die sölemiştim köprüde buluşmak daha mantıklı :yeah:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gerekirse zonguldaktan itibaren tarif edebilirim amcam devrekte yaşıyor :kıhkıh:

Okadarını arabayı bıraksam kendide gelir :kıhkıh: sıkıntı istanbulda.Bu arada boğaz girişinde yada çıkışında buluşursak kolay olur bencede benim açımdan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Okadarını arabayı bıraksam kendide gelir :kıhkıh: sıkıntı istanbulda.Bu arada boğaz girişinde yada çıkışında buluşursak kolay olur bencede benim açımdan.

:) zaten o kısmı özet istanbulu navi gibi anlatıcaktım ^_^ ama köprü daha mantıklı :yeah:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende altunizadeden köprü yoluna giricem sanırım sizin buluşacağınız yer biraz geride kalacak 09.15 gibi köprü yoluna dönerim sağda beklerim sizi geçerken 2korna yaparsınız artık takılırım peşinize.

Son çıkış tabelasının orası da uygun gibi.. Alper en kötü bizi orada bekleyecek..Bizde otomatikman en kötü orada bekleriz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.