Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Macbook Kulanıcıları Buraya :)

Önerilen Mesajlar

@Yakup Çağatay, Macbook'ta format atmak ne kadar fark yaratıyor? Clone ile işi halledip uğraşmamak istiyorum ben de olur da hamaratlığım tutarsa uğraştığıma değer mi?

Ssd ile sistemi ve programları kurmak maksimum iki üç saat sürer. Oda program sayısı fazla ise. Kurulum öyle saatler sürmüyor. Gerekli dosyaları ayrı bir yere alıp sıfırla sistemi. Klon vs uğraşmaya gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ssd ile sistemi ve programları kurmak maksimum iki üç saat sürer. Oda program sayısı fazla ise. Kurulum öyle saatler sürmüyor. Gerekli dosyaları ayrı bir yere alıp sıfırla sistemi. Klon vs uğraşmaya gerek yok.

Klon işi daha basit ve dertsiz. Zaten shortcut'ları bile öğrenemedim henüz, backspace'e basıp duruyorum, mouse'umu da düzgün çalıştırmamasına sinir oldum. Bir de yüklerken uğraşasım pek yok açıkçası. Bir arkadaş Terminal kullanmaya başlayınca seversin filan dedi de bakalım bir ssd takıp dertsiz tasasız birleştiriyim de. Zaten biraz kalın geldi o aradaki aparat, nasıl görünecek tam olarak bilmiyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

MBP için yeni güncelleme yayınlandı. Bu arada SSD montajı sonrası bilgisayar kapanırken 15-20sn süre alıyorsa, aşağıdaki linkte son sayfada ki komutlları terminalde girerseniz düzeliyor. Kapanış süresi 3-4 saniye civarına dönüyor. 

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1448304&page=13

@Yakup Çağatay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Bende adaptörü yeniledim ilk yazıcıoğlundan orjinal diye aldım taktım pc'ye trackpad kafayı yedi ertesi gün iade ettim, pupa'dan aldım şimdide onu koruyucu aldım :yeah:

Misal bu ürün yurt dışında 15$ civarı daha kargo eklemedik yani :D Bu sebeple bazı ürünler için bu şekilde nish websitelerine bakmayı unutmayın her üründe bu böyle google'a bağlı kalmamak lazım.. Az daha alacaktım yurtdışından hem fazla para hem zaman kaybı :) 

Ben buradan aldım;

http://macmarketi.com/quirky/433-powercurl-adaptor-duzenleyici.html

ikinci link'de bu isteyen alabilir;

http://www.elmadunyasi.net/products/Quirky-Power-Curl-%C5%9Earj-Aleti-Kablo-D%C3%BCzenleyici-ve--Koruyucu-Mavi.html

İnternetten bugün ne aldıma koymadım bulması kolay olsun burada :) 

616MBJmY5QL._SX385___90321_zoom.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.