Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Macbook Kulanıcıları Buraya :)

Önerilen Mesajlar

Bootcamp kullanması sandığım kadar kolay değilmiş. Yedek alınmadan kesinlikle denenmemeli. Bir çok yolu varmış da hangi yol çalıştı onu bile bilmiyorum :D

Ama bu vesileyle içini açmışken vidaların yerini neyim doğru düzgün taktım alt kapakla gövde arasında eskisine göre daha az boşluk kalıyor. Hala 3-4 vida eksiğim var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Gel geç otur hoşgeldin. Ne aldın.

Air 13' 128 Gb... Yakup'un tavsiyesiyle bide kılıf gelecek bakalım...Sen de bu başlıkta önermişsin okudum..Speck marka... Yaklaşık 1 yıldır ios kullandığımdan işletim sistemine uyum sağlamam zor olmadı.. Bataryası çok hoşuma gitti...Normal kullanımımla 2 gün götürür beni.. Geçen akşam 1-2 bölüm dizi izledim 1.5 gün gitti. Defter gibi bu :) Al eline kolayca taşı yanında.. Önceki kocamanmış ya :)  (Lenovo Y510p) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaliteye hoş geldin :D Artık diğerleri gözünde biter ama senin için bitmeyecek :P ekmek lazım :P

:)

Yanımda kutusunda başka bir lenovo duruyor :) office çakacaz. :) bide başka bir program isteyeceklerdi.ismini bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Air 13' 128 Gb... Yakup'un tavsiyesiyle bide kılıf gelecek bakalım...Sen de bu başlıkta önermişsin okudum..Speck marka... Yaklaşık 1 yıldır ios kullandığımdan işletim sistemine uyum sağlamam zor olmadı.. Bataryası çok hoşuma gitti...Normal kullanımımla 2 gün götürür beni.. Geçen akşam 1-2 bölüm dizi izledim 1.5 gün gitti. Defter gibi bu :) Al eline kolayca taşı yanında.. Önceki kocamanmış ya :) (Lenovo Y510p)

Air için olan speck kılıftan eşim kullanıyor. Bir iki sefer tak çıkart yaptık. Alttaki parça oynar oldu. Pro lar için olanlar daha dayanıklı bu fazla hassas çıktı. Alırsan tak çıkar yapma laçka oluyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

O değil de OSX El Capitan'a geçtiniz mi?

geçtiyseniz nasıl, bettertouchtool denen zımbırtının yaptıkları artık onsuz yapılabiliyormuş sanırsam. Öncesinde windows özentisi olmamak için midir nedir koymamışlardı da sonunda gelmiş. Onun dışında ne yenilikler var, makine ne kadar yavaşlıyor, yorumlar düşünceler vs. alalım lütfen. @Yakup Çağatay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.