Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

En Güzel Focus 3 Rengi ?

Bora A.

Önerilen Mesajlar

• 4 ay sonra...

Ya bırakınız... yok griymiş, kül kahveymiş..

Çok samimi söylüyorum, aldığım aracı 100 kere daha alsam yine beyaz alırım yine beyaz alırım... a tabi sedefli beyaz olsa bu sefer onu alırım... sağolsun ford, USA'ye layık gördüğü sedefli beyazı avrupa pazarına münasip görmemiş demek ki.. marabayız ya biz... elin kia'cıları bile sedefli beyaza biniyor..

Alperen G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En Güzel Focus Rengini Açıklıyorum :

Oxford Beyazı....Ama ABD dışında yok maalesef....

abi vallahi msjını görmeden ben de aynı şeyi yazmışım... kesinlikle ... sedefli beyaz dediğim o işte.. oxford beyazı.. diyorum ya biz maraba olduğumuz için oxford getirmemişler bize...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi vallahi msjını görmeden ben de aynı şeyi yazmışım... kesinlikle ... sedefli beyaz dediğim o işte.. oxford beyazı.. diyorum ya biz maraba olduğumuz için oxford getirmemişler bize...

sedefli beyaz dediğin şu captivadaki inci beyazından bahsediyosan eğer evet süper bir renk ve araca çok yakışır.ama daha önce yaptıkları şuan üretimden çıkartılan kuga daki elektrik beyazı kadar kötü bir renk olamaz.one ya oje rengi gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sedefli beyaz dediğin şu captivadaki inci beyazından bahsediyosan eğer evet süper bir renk ve araca çok yakışır.ama daha önce yaptıkları şuan üretimden çıkartılan kuga daki elektrik beyazı kadar kötü bir renk olamaz.one ya oje rengi gibi

aynen ondan bahsediyorum... amerikadaki ford'larda olan oxford beyazı da ondan.. yani videolardan gördüğümüz kadarıyla ondan.. captiva'da da var, yeni peugept 508'de de var... çok hoş duruyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunun sözü bile var RENKLER VE ZEVKLER TARTIŞILMAZ diye :D

Üzerine düşen ışığın tam dalga boylarını yansıtan cisim beyaz, tüm

dalga boylarını yutan ve yansıtmayan cisim siyahtır. Yani Beyaz ve

siyah renk değildir.

Sonuç olarak beyaz ve siyah renk olmadığı için o kurala dahil değildir, kesinlikle güzeldirler... ikisi de güzeldir ama en güzeli beyazdır :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence beğenmediklerimizi yazalım. Ben şu hardal sarı gibi olanı beğenmiyorum mesela. Canlı görmedim ama videolarda o güzel tonu yakalayamamışlar sanki. Birde gri gibi olup da olmayan bir renk var. Aytozu galiba bana hitap etmedi.

Mars turuncu'dan da pek emin olamadım. Çıplak gözle görmek lazım.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence beğenmediklerimizi yazalım. Ben şu hardal sarı gibi olanı beğenmiyorum mesela. Canlı görmedim ama videolarda o güzel tonu yakalayamamışlar sanki. Birde gri gibi olup da olmayan bir renk var. Aytozu galiba bana hitap etmedi.

Mars turuncu'dan da pek emin olamadım. Çıplak gözle görmek lazım.

gri olup olmayan renk kum gri :) değişik

mars turuncusunu focus un lansmanında bizzat test ettim bodrumda çok marjinal ben burdayım diyor,ama hiç satamadık o başka :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.