Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.6 TDCI için hangi mazot filtresi ?

Can.B

Soru

Selamlar 2015 model ford focus araç için hangi marka mazot filtresini önerirsiniz ? internette 300'e de var 900'e de var , sanırım psa grubunun mazot filtresi de oluyormuş bizim araçlara onların fiyatı daha uygunmuş , siz hangisini önerirsiniz link vererek öneride bulunursanız sevinirim tşkler 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
56 dakika önce, Can.B yazdı:

Tercih edeceğiz de nette çok farklı fiyatlandırmalar var 1200'e de fomoco var 600 liraya da fomoco var orjinal yazıyor açıklamasında mesela ...

Bu yazdığınız durum internet sitesine baktığınız satıcıların güvenilirliği ile alakalı. İlanda Fomoco yazıp farklı ürün gönderen çıkabilir, emin olmamakla birlikte üründe fomoco yazıp sahte ürün olabilir. (Ben hiç fomoco yazan mazot filtresi görmedim diye hatırlıyorum) 1.6 dizel 2015 Focus'um varken mazot filtresini forum sponsorumuz Erol oto'dan(İzmir) kargo ile alıyordum. Orijinal mazot filtresi Ufi marka geliyordu diye kalmış aklımda. İsterseniz bir de onlardan telefonla fiyat alın. En azından referans fiyat olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mann filtre genel itibariyle kalitelidir. Ama filtre konusunda önemli olan sahte olmamasidir. Piyasada çok fazla sahte ürün dolaşıyor. Ben hiç alışveriş yapmadım ama filtre marketim sitesinden alışveriş yapan arkadaslarim ürünlerin orijinalliği konusunda memnun diyebilirim.

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.