Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Printer Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Teoman S. yazdı:

Yav yaşlandın. Hala diş yaptırma derdindesin. Hem hadi naşş. Yazıcı konusu bura. Diş değil. Hadi topla tavuklarını....

Sen yazıcı falan alamazsın. Seneye konu kaldığı yerden devam eder. Aha buraya yazdım ??

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Sen yazıcı falan alamazsın. Seneye konu kaldığı yerden devam eder. Aha buraya yazdım ??

Eveeeet bütün forum ahalisi toplanın yılların eskitemediği o mükemmel espiriyi ilk yumurtacı yaptı alkııııııışşşş.....  Sen SS kuralını bilirmisin? Seve seve alacam hemide bu sene. Seçenekler azaldı. Ya yurt içinden 670 tlye L382 ya da yurtdışından 500 tlye xp-422 modeli arası karar verecem.

--0 dakika sonra eklendi--

Not: 3 sayfa oldu toplasan 5-6 yorum yazıcıyla alakalı ??????

--1 dakika sonra eklendi--

Hayır konuda kral-vezir-dil-parmak-yeni yıl... bunları

nası bağlantı kurdunuz valla tebrik ederim ??????

Teoman S. tarafından düzenlendi
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaman geçtikçe tutar artıyor ? Şu an için çıtayı yükselttim ? Epson L3050 ya da Brother Dcp-T510W ihtimalleri oluştu. Hepsi Hongkonk'tan geldikten sonra kesinleşir. Tamire verdiğim eleman Ricoh diye bi marka önerdi kendisinde varmış. 750 TL, kendi dahili güç kaynağı bile var 2-3 saat idare ediyormuş. Ama kafa karışmaması için eledim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Semih O. yazdı:

Vezir mezir karıştıran sensin. @Serdar yaman kardeşim ne güzel tavsiye verecekti, sen gene bana laf etmeye fırsat kolladın. Neyse...

Hahahahaaa ben gerekli bilgiyi @Teoman S. abime ayrıntıları ile aktardım ?

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Teoman S. yazdı:

Zaman geçtikçe tutar artıyor ? Şu an için çıtayı yükselttim ? Epson L3050 ya da Brother Dcp-T510W ihtimalleri oluştu. Hepsi Hongkonk'tan geldikten sonra kesinleşir. Tamire verdiğim eleman Ricoh diye bi marka önerdi kendisinde varmış. 750 TL, kendi dahili güç kaynağı bile var 2-3 saat idare ediyormuş. Ama kafa karışmaması için eledim ?

ricoh'u duymuştum, yetkili servisleri filan da istanbul'da fena yaygınlıkta değildi sanki abi. 

düzgün servis veriyorlar mı hatırlamıyorum.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende ona baktım. Servis ağı yok denecek kadar az. Çoğu yerden satıştan kalkmış. Özellikli hatta epsondan -servistekinin demesi- 10 kata yakın iyiymiş. Bence satmak için uydurdu.  Dediğim gibi biraz şımartıp bu iki modelden birini alaam. Epson L3050 ya da Brother Dcp-T510W.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.