Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

Trafik sigortamı tv reklamlarında yeni bir firma var internet sitesine girmiştim aradılar ak sigortadan 175 tl ye yaptırdım kaskomu daha önce ikinci ayda  6. indirim kademesindeyim yanlış hatırlamıyorsam 600 tl ye yaptırmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Beyler 2012 TDCİ Titanium için grupama genişletilmiş kasko 900 TL diyor ne dersiniz, geçen sene de bundaydı çok şükür bi vukaatımız olmadı ama, sizin yorumunuzu alayım? Mehmet Bey allianz yaptırdım dedi mesela? firmanın bilindik vukuatı varmı

En son sattigim arabada oncam degisimini bile hasar kaydi girmisler ve yenileyecegim zaman birsuru hasar cikti ozamandan beri uzak duruyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trafik sigortasında her zaman ekonomik olan tercih edilebilir ..

Karşı tarafıda düşünmek lazım, kaskosu olmayan biriyle kazaya karışıp suçlu çıkarsak uyduruk bir trafik sigortası adamın burnundan getirir. 3-5 kuruş için zaten mağdur ettiğimiz adama işkence etmeye gerek yok.

Bu arada bildiğim kadarıyla generali iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karşı tarafıda düşünmek lazım, kaskosu olmayan biriyle kazaya karışıp suçlu çıkarsak uyduruk bir trafik sigortası adamın burnundan getirir. 3-5 kuruş için zaten mağdur ettiğimiz adama işkence etmeye gerek yok.

Bu arada bildiğim kadarıyla generali iyidir.

Sigorta sektöründe sıkı denetim var, diye biliyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gün Generai sigortadan aradilar.

Focus icin sigorta teklifleri 1300 tl. Kasko da 1500 tl. :)

Europa icin sigorta teklifleri 130 tl.

Focus ile birbirine cok yakin iki kaza yapmis olmamin sigorta fiyatinin cok yuksek cikiyor olmasinda etkisi varmis. Kazalardan birinde ben kusurluyum. Sigorta sirketine bu kusur 300 tl ye patlamisti. Diger kazada benim kusurum yok ancak 1100 tl civarinda bir hasardi.

Sigorta bu sekilde cikacaksa isimiz var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gün Generai sigortadan aradilar.

Focus icin sigorta teklifleri 1300 tl. Kasko da 1500 tl. :)

Europa icin sigorta teklifleri 130 tl.

Focus ile birbirine cok yakin iki kaza yapmis olmamin sigorta fiyatinin cok yuksek cikiyor olmasinda etkisi varmis. Kazalardan birinde ben kusurluyum. Sigorta sirketine bu kusur 300 tl ye patlamisti. Diger kazada benim kusurum yok ancak 1100 tl civarinda bir hasardi.

Sigorta bu sekilde cikacaksa isimiz var.

aşırı fazla çıkmış sigorta, senin kusurlu olmadığın kazada sigortanın etkilenmemesi lazım.

araç sıfırken 256 tl axa o sene sigortadan 850tl gibi bir hasar ödettim. Aynı kazaya bağlı kendi aracımdaki hasar için hatırladığım kadarıyla 2000tl kasko ödedi.

Ertesi sene 850tl oldu anadolu hasarlılık oranı %20 Hasarlılık kademesi 3 yazıyor. O sene ufak bi hasar vardı 200-300tl filandır tahminim. Bende birşey yoktu. Aynı yıl tek taraflı kazam için kasko 500tl gibi birşey ödedi sanırım.

Bu sene yine anadolu 460 tuttu hasarsızlık oranı %0 Hasarsızlık kademesi 4

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.