Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

abi zaten sigortan 1,250,000,000 tl ye kadar karşılıyor falan filan

oraya bir daha gitme,

maddi hasar araç başına limit: 25.000TL

maddi hasar kaza başına limit: 50.000TL

onun dediği Sağlık giderleri kaza başına limit oda 1.250.000TL 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cümleten selamun aleyküm..

bir arkadaştan 2010 focus 2 tdci almayı düşünüyorum. şuan arkadaş 2200 liraya kasko yaptırmış ama hangi firmadan yaptırmış bilmiyorum. focus için en uygun fiyat veren kasko şirketi vede bir kaza halinde(Allah göstermesin) sorun çıkarmayan şirket hangisidir ?

2010 focus tdci

yaş 30

ilk arabam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cümleten selamun aleyküm..

bir arkadaştan 2010 focus 2 tdci almayı düşünüyorum. şuan arkadaş 2200 liraya kasko yaptırmış ama hangi firmadan yaptırmış bilmiyorum. focus için en uygun fiyat veren kasko şirketi vede bir kaza halinde(Allah göstermesin) sorun çıkarmayan şirket hangisidir ?

2010 focus tdci

yaş 30

ilk arabam

Focus için demek yerine sizin bölgenize ve şartlarınıza göre diyelim ilk arabanız olması sebebiyle biraz pahalı olacaktır ucuz olacak diye de lütfen araştırmadan koşulları bizzat okumadan imzalamayın. Bu başlığı bir okuyun daha sonrasında zaten biraz fikriniz olacaktır.

Kaza sonrası veya yedek parçalarda (ön cam gibi) orj. ürünleri alabilmeyi iyi araştırın. Yani full ve tam destek birşey bulmaya çalışın. 

Anadolu Sigorta kullanıyoruz biz :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus için demek yerine sizin bölgenize ve şartlarınıza göre diyelim ilk arabanız olması sebebiyle biraz pahalı olacaktır ucuz olacak diye de lütfen araştırmadan koşulları bizzat okumadan imzalamayın. Bu başlığı bir okuyun daha sonrasında zaten biraz fikriniz olacaktır.

Kaza sonrası veya yedek parçalarda (ön cam gibi) orj. ürünleri alabilmeyi iyi araştırın. Yani full ve tam destek birşey bulmaya çalışın. 

Anadolu Sigorta kullanıyoruz biz :yeah:

Van ilinde görev gereği bulunmaktayım. alacağım arabanın plaka 34. plakayı 65 yapsam kaskoda avantajlı olur muyum acaba ?

Başlığı baya bir okudum biraz bilgi sahibi oldum ancak ilk arabam olacağı için fazla bilgim yok bu konularda.

Tavsiye için teşekkür ederim..

Mehmet Ali Altıparmak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Yeni aracımız için ford bayisi kendi teklifleri olan 1137 TL teklif verdiler kasko için. '13 focus 1.6 benzinli, Eskişehir ili için. Daha önceki aracımız kaskosuz olduğundan biraz yüksek olur dediler ayrıca. Öneri ve yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni aracımız için ford bayisi kendi teklifleri olan 1137 TL teklif verdiler kasko için. '13 focus 1.6 benzinli, Eskişehir ili için. Daha önceki aracımız kaskosuz olduğundan biraz yüksek olur dediler ayrıca. Öneri ve yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim

ilk defa kasko yaptırıyorsanız veya daha önce bozulmuş kaskonuz falan varsa bu fiyatlar normal ama eğer hiç kazanız yoksa ve 5-6 yıldır kasko yaptırıyor olsaydınız 500 tl civarı bir fiyat çıkardı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim bir an başka kullanıcıların fiyatlarını okuyunca şüphe etmiştim neden çok diye, ancak olağan bir şey olduğunu sizden duyunca anlamış ve öğrenmiş olduk. Tekrar teşekkürler.

Birde aracın plakası ,sürücü yaşı ve sigorta şirketide fiyatı etkiliyor eğer Ankara ,İstanbul gibi büyük şehirlerde falan iseniz daha da yüksek çıkabiliyor birde sigorta şirketine göre de fiyat fazla çıkabilir mesela  Axa falan yüksek çıkabiliyor bunlarda diğer etkenler 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.