Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Tamer Perperek

Seat Virtual Cockpit

Önerilen Mesajlar

Geçişler çok akıcı. Tüm özellikleriyle kullanılmayacaktır aktif olarak ama araca değer katacak ve daha severek binmeyi sağlayacak bir opsiyon. 

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
15 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Ben bunları dikkat dağıtıcı ve gereksiz oyuncaklar olarak görüyorum, hala...

Audi'nin kokpiti bence de çok dikkat dağıtıcı. Playstation oynuyormuşsun gibi bir hava var. Gerekli göstergeler ufak ve çok köşelerde, arayıp bulmak gerekiyor. Ama şuan Golf'ün kullandığı digital ekran çok başarılı, hem sade hem de tüm bilgiler bir arada bir ekranda duruyor. Mondeo da fena değildi mesela... 

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.