Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Ecoboost Motor Performansı Arttırma.

Ercan Çelik

Önerilen Mesajlar

35 minutes ago, Ercan Çelik said:
51 minutes ago, Servet Ö. said:
Yazilim SuperChipsde 1500 civari, ben yaparsam ayarlariz fiyati.
350-400 civari filtre.

Size yaptırmak istesem ben Istanbuldayım nasıl yapabiliriz.

Ankarada bu sira hava kirli ama insanlar misafirperver :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim bu sıra oraya gitmem zor gibi eğer siz işiniz düşer de bu tarafa gelirseniz haberim olsun.

Valla arabayı denemen lazım derim. Çok farklı bir arabaya geçiş yapıyorsun. Alt devirlerin cansızlığı gidiyor. Tork kendini hissettiriyor. Deneyen arkadaşlarımız var benim aracı. Servet, Mert , Cem abimiz , Hakan h. , Serdar Yaman. Onlar anlatsın bence.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kullandım.
Hiç kıvırtmaya gerek yok: Köpek gibi gidiyor. 1.6 EB'u aratmaz. Nokta.
O derece yani. Tabi Doğan beyin aracında yazılıma ilaveten K&N filtre ve sprint booster da var bunlar da olunca çok daha iyi oluyo tabi. Bu işi en kısa zamanda halletmem lazım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O derece yani. Tabi Doğan beyin aracında yazılıma ilaveten K&N filtre ve sprint booster da var bunlar da olunca çok daha iyi oluyo tabi. Bu işi en kısa zamanda halletmem lazım.

İstanbul buluşmasına gelebilseydim test ederdin. Sprint booster sadece gaz tepkimesini artırıyor. İlk önceliğin yazılım ve kn filtre olsun.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

İstanbul buluşmasına gelebilseydim test ederdin. Sprint booster sadece gaz tepkimesini artırıyor. İlk önceliğin yazılım ve kn filtre olsun.

Aynen çok iyi olurdu keşke gelebilseydiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.