Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şu an ne dinliyorsunuz... ?

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Seviyorum arkadas ne yapayim? Baska seyler de dinliyorum ama buraya koyacagim zaman bunlar denk geliyor.

Yoksa Cansever, Küçük İbo, Harika Çocuk Onur, Emrah, Ceylan, Kahtalı Mıçı gibi daha bircok sanatcinin da eserlerini koyabilirim..

Koyarmısın, dinlermisin Alperen :D Keza farklı şeyler : :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bahsi geçen Kahtalı Mıçe:

Published on Apr 30, 2012

Kahtalı Mıçı (Mustafa Aslan) 1953 yılında Adıyaman'ın Kahta ilçesinde doğdu. Halk Müziğinde Türkiye çapında ün salmış bir sanatçıdır. Mıçı, Mustafa'nın kısaltılmışıdır. Güneydoğulu bir çok çocuk gibi tarlaya, pamuğa gitti. Çalışmaktan zaman bulamadığı için ilkokulu 9 yılda bitirdi. Çocuk yaşta sesi farkedilmiş ve dost meclislerinin vazgeçilmez ismi olmuştu

Evli ve 4 çocuk babasıdır olan Kahtalı Mıçı, İstanbul'da ikametgah ediyor. Sık sık TV programlarına çıkan sanatçı Halk Müziğinde Türkiye çapında ün yapmıştır.

"Bu gece içeceğiz isterse dolu yağsın" dizesi beni benden alan sözlerinden biri şarkının. Çoğunluğunu manasını kavrayamadım da sorgulamadım da açıkçası :D

Alperen abiye doğumgününde Kahtalı Mıçe kasedi alcam  :kıhkıh:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Şu an ne dinliyorsunuz... ? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.