Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şu an ne dinliyorsunuz... ?

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Zalımlar, youtube yok bizde.

Alperen , benim paylaştığım Barış Manço nun Dönence'si  idi . Şu an bende de gitti. Benim DNS de nanay olsu sanırım. 

Youtube'u sen bizden iyi biliyorsun mahkeme kararı olmadan kapatamazlar (Cumhurbaşkanı öyle demişti). Ancak önce Dışışlerinin emriyle TİB youtube u kapatıyor (zaten TİB kararı gereği idari tedbir falan yazıyordu). Bunun üzerine Ankara Barosu buradaki yasaya uygunsuz nedeniyle dava açıyor. Bunun üzerine TİB Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığına başvurup Gölbaşı Sulh Ceza mahkemesinden kapatma kararı çıkarıyor. Burada hukuksuzluk dizboyu TİB kararı uygulamakla yükümlü iken kararı aldırma pozisyonuna giriyor.

Neyse Gölbaşı mahkemesinin kararıyla youtube u kapamak , Gölbaşı sağlık ocağı hekiminin raporuyla Aspirini yasaklamak gibi birşey..  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben herkes dns değiştirip giriyordur diye youtube linki verdim :D

Şimdi Ayhan hocam kızacak ama sadece burada bulabildim onun için buradan paylaşıyorum :D

Klasik gitar sevmeyenler videonun 1.30 ile 3.00 dk arasını izleyip gülebilir. Onlara zaman kaybettirmeyelim. Gitar sevenler sonuna kadar izlesin :D

Hazır gitardan başlamışken; bende bass gitar çalmayı biliyorum sanardım :D Adam tek başına orkestra.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Şu an ne dinliyorsunuz... ? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.