Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Tercihi

Hasan akgun

Önerilen Mesajlar

48 dakika önce, Hasan akgun yazdı:

Arkadaşlar focus 3 trend x 2014 üzerinde 215 55 16 Goodyear var eskidi şuan tercihim 205 55 16 91v continental contipremium contact 5 üzerinde duruyorum kullanan arkadaşlar ne düşünüyorsun. Fiyat 240 250 gibi tanesi

Merhaba,

Belki ilginizi çeker :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lastik kullanıcıdan kullanıcıya değişir tabiki. Ben bu Nisan ayında aldım Hepsiburadadan 2017 üretim. Benim hoşuma gitmedi. Belki satabilirim bile kışlıkları takarken. Neden derseniz, yol tutuşu pek tatminkar gelmedi.  Tabiki bu göreceli...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Teoman S. yazdı:

Lastik kullanıcıdan kullanıcıya değişir tabiki. Ben bu Nisan ayında aldım Hepsiburadadan 2017 üretim. Benim hoşuma gitmedi. Belki satabilirim bile kışlıkları takarken. Neden derseniz, yol tutuşu pek tatminkar gelmedi.  Tabiki bu göreceli...

Herkes yumuşak lastik diyor bende şuan 215 Goodyear var çok memnunum yol tutuşu virajda harika 215 petlas alsammı yoksa 205 mi alsam kararsızım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı zamanda almıştık hatırlarsanız, ben de memnun değilim yol tutuş ve ıslak zemin performans pek başarılı değil gibi ..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Erhan Erten yazdı:

Aynı zamanda almıştık hatırlarsanız, ben de memnun değilim yol tutuş ve ıslak zemin performans pek başarılı değil gibi ..

Evet hemen hemen aynı zamanlarda. Şu dikkatimi çekti hafif soğuk havalarda  patinaja düşmeye başladı gibi geliyor bana. Pek denyimim olmasada sanırım  benim aradığım lastik  yumuşak olacak. Eğer değiştirisem Goodyear ya da Michelin alacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Memnuniyet nesnel, ölçülebilir, kıyaslanabilir bir ölçüt değildir. 

En güzel yorum bu olur herhalde. Beri taraftan, forumdaki insanlar olarak bir çoğumuz araçlarımızı günlük işlerimiz için kullanıyoruz. Ralli sürüşü yapmıyoruz günlük kullanımımızda. Yani lastiklerin spesifik özelliklerine çok ihtiyaç duymuyoruz. Bu yüzden piyasadaki ortalama her lastik işimizi fazlasıyla görecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En güzel yorum bu olur herhalde. Beri taraftan, forumdaki insanlar olarak bir çoğumuz araçlarımızı günlük işlerimiz için kullanıyoruz. Ralli sürüşü yapmıyoruz günlük kullanımımızda. Yani lastiklerin spesifik özelliklerine çok ihtiyaç duymuyoruz. Bu yüzden piyasadaki ortalama her lastik işimizi fazlasıyla görecektir.

Yorumları dikkate almayalımmı yani tamam göreceli bi konu ama tecrübeleride küçümsememek lazım...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

56 dakika önce, Bedirhan Doğan yazdı:

Yani lastiklerin spesifik özelliklerine çok ihtiyaç duymuyoruz. Bu yüzden piyasadaki ortalama her lastik işimizi fazlasıyla görecektir.

Aha bence de en güzel yorum bu.

Beklentilerinizi iyi tanımlamanız lazım.

Seçimi de ona göre yapmak...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim,pek çok lastik markasını kullanmıştır.bu konu ile ilgili konuştuğunda,hepsi birbirine benziyor.yok bu lastik böyle iyi,yok şu marka böyle kötü.hepsi aynı ben bir fark göremiyorum diyor. Alırken fiyat ön planda olsun, marka bilinir olsun yeter..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.