Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracınız Ne Kadar Yakıyor

gökhan gür

Önerilen Mesajlar

Ben en son E36 320 yi viraj dışına atmıştım Focus la, ama olaya tanık olanlar ertesi gün -çok şaşırmıştım- teşekkür etmişlerdi bana. ;)

Bulaşma tarafı olan biri olsam 70-80 le paşa paşa gezmek ağır gelirdi zaten. :D

Faydalı işler yapıyoruz o zaman :D

Yavaş yavaş gitmek ayrı bir keyif ya :D Tadını alınca daha çok sevdim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

200 km genel ortalamamız 7.4 lt gözüküyor yb'de ki 3 aşağı 5 yukarı öyle birşeydir. ;)

Genel Kullanım Tarzı: Sıkça dur, kalk(ara sokaklarda bolca geziliyor), motor ısınmadan kontak kapatma, uzun süreli kullanımlarda sert ve agrasif kullanım.-başkalarının sınırlarına girmeden-

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus un konforundan ciddi manada bir kere şikayet etmiştim; benim yoğun iş temposundan sonra aracımla 2. - 3. viteste ağır ağır giderek gezdiğim bir yolum vardır, yerleşim seyrekleşir, manzara 80 lerdeki gibi sazlık - deniz ve ağaçlık alan olur, yoğun bir tuz kokusu ve temiz hava karışır aracın içine.. İşte gene böyle bir gezide Focus un dizel patlamaları konsantrasyonumu fena bozmuştu, neticede araba benim için yeri geldiğinde çok sessiz de olabilmeliydi, "bir dahaki aracım benzinli olacak" dediğim andır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de sessiz bir benzinlide yapın bunu, oh misss!!

bizimki ogün abinin dediği gibi gırgır spec ;)

mahalle arasına girdigimde özellikle teypi muteye alır camları açar motor sesini dinlerim ben çok hoşuma giden bi sesi var başka hiç bi araçta yok focus dizelin sesi tabi cmax hariç sonuçta aynı motor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bizimki ogün abinin dediği gibi gırgır spec ;)

mahalle arasına girdigimde özellikle teypi muteye alır camları açar motor sesini dinlerim ben çok hoşuma giden bi sesi var başka hiç bi araçta yok focus dizelin sesi tabi cmax hariç sonuçta aynı motor :D

Bu fantazi bende de var :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.