Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Aynalar isıtmalı Yapılabilir Mi?

Mert Büyüksu

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Abi sen çok heveslisin bu işe fakat hani yaptırsan arabana "bu muydu yahu" diyeceğin bir özellik bence.

Rahatsizim ben o ayna kuru olacak. [emoji16]

Arabayı sırf bu yüzden satabilirim. Tek önem verdiğim donanım. Gazi freni direksiyonu birde ayna ısıtması olsun yeter [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Daha önceki arabam 2005 modeli ve ısıtmalı Yan ayna vardı. Şimdi 2015 model focus kullanıyorum ama ayna yağmur tutacak diye düşünüyorum bu yüzden arabayı bile değiştirmeyi bile düşünüyorum Ford ucuz kahramanlık yapmış boş boşuna 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracı satacağım için ugrasmadim ama aslında basit kapı yüzlerini ve dikiz aynalarini sokuyoruz dikiz aynası ında camlarını çıkarıp yerine 

YENI 1 Çift Sol ve Sağ Dikiz Ayna Cam Ford Odak 2012-2017 için Yan Dikiz Aynası Camı araba Styling
http://s.aliexpress.com/y6NFnAN3?fromSns=Copy to Clipboard

Isıtma rezidans li aynaları takip kablosunu uygun şekilde yerleştiriyoruz

Tesisat var yada yok takilmayin 1 lik 1.5 kablo ile kapı korugunun boş tarafından delip geçiriyoruz son olarak arka cam isiticinin düğmesinin kaldırıp kaldıramayacağı meçhul olduğundan araya bir role arka cam düğmesinin çıkışından tetikleme is tamm 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.