Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Far Sensörü Devreye Girmiyor

Hasan Doğan

Soru

Arkadaşlar foruma telefondan giriyorum. Konuyu araştırmama rağmen bulamadım. Konu varsa ve tekrardan açtıysam affola. 

Şimdi soruma geleyim. İkinci el 2013 model focus aldım. Aracımın otomatik farları devreye girmiyor. Bulunduğum yerde servisi de yok. Servise götüreceğim ama önce size sormak istedim acaba bu arızanın masrafı ne kadar olur bilen var mı? Bir de aracın ön camı serviste değişmiş bundan kaynaklı bir arıza olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
7 dakika önce, Hasan Doğan yazdı:

Arkadaşlar foruma telefondan giriyorum. Konuyu araştırmama rağmen bulamadım. Konu varsa ve tekrardan açtıysam affola. 

Şimdi soruma geleyim. İkinci el 2013 model focus aldım. Aracımın otomatik farları devreye girmiyor. Bulunduğum yerde servisi de yok. Servise götüreceğim ama önce size sormak istedim acaba bu arızanın masrafı ne kadar olur bilen var mı? Bir de aracın ön camı serviste değişmiş bundan kaynaklı bir arıza olabilir mi?

Muhtemelen ondandır. Tam bilgi birikimine sahip olmamakla beraber sürülen jelde sıkıntı çıkabiliyor diye biliyorum. Geçmiş olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teşekkürler arkadaşlar. Servisi aradım sizin dediklerinizi ve kontrol edilmesi gerekir dedi. Şans meselesi o zaman.

Peki Cihat Bey yüklü miktar ne kadar olabilir?

Hasan Doğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15 dakika önce, Uğur Akdaş yazdı:

Far sensörü ön camda değil bildiğim kadarıyla, gövde üzerinde camın hemen yakınında küçük yuvarlak bişey olması lazım.

hayır. dediğiniz güneş sensörü, klima kullanıyor. far ve yağmur sensörü camda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba hayırlı akşamlar bişey danışabilir miyim acaba
Aracımı ilk aldığımda yağmur sensörü çalışıyordu şuan çalışmıyor neden olmuş olabilir
Araç haraket ettikten sonra kapıların kilitlenmesi için bu forumda yazılan işlemleri yapmayı denedim acaba onun etkisi olmusmudur (kilitlenme işide olmadı [emoji23])

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 dakika önce, Gökhan Günçiçeği yazdı:

Merhaba hayırlı akşamlar bişey danışabilir miyim acaba
Aracımı ilk aldığımda yağmur sensörü çalışıyordu şuan çalışmıyor neden olmuş olabilir
Araç haraket ettikten sonra kapıların kilitlenmesi için bu forumda yazılan işlemleri yapmayı denedim acaba onun etkisi olmusmudur (kilitlenme işide olmadı emoji23.png)

Ayarlardan kontrol ettiniz mi acik mi yagmur sensoru ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.