Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Start Stop çalışmıyor, Nasıl Açılır Veya Kapatılır?

Ibrahim T.

Soru

Titanium  X paket ve full opsiyonlu (sesli komut haric ) aracimi yeni  aldim ve bunlarda start stop özelliginin var olduğunu  duydum kitapcigindada var ..Fakat hic çalıştığını  görmedim  ben.. Led testinde ise start  stopun isigi yanmiyor .. Aldigim adam  aküyü değiştirmiş start stoplu  akü  yok suan .. Aküyü ölçtürdüm ve degeri iyi dediler .. Bu özelliği  iptal etme.durumu  oluyor  mu ? Kapali ise nasil acacam  nasil kullanabilirim bu özelliği  ? Şimdiden  teşekkürler  yardimci olanlara

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
Şimdi, Ibrahim T. yazdı:

2013 model 1.6 dizel Ankaradayim 

Bu soguklarda start stop calismaz zaten. Arabaniz sabah duzgun mars aliyorsa eger sorun yok. Sicakliklarin +4C derece olmasi, arabanin isinmis olmasi, emniyet kemerinin takili olmasi, akunun dolu sarj olmasi lazim.

Not: Dizellerde start stop var miydi bilmiyorum ama yukarida soylediklerim start stoplu araclarda calisma sekli, ayrica kitapcikta yazan her ozellik arabanizda olacak diye birsey yok. Tum modeller icin tek kitapcik var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracım  tek seferde calisiyor -12 derecede .. Ama  aldigim günden  beri hic calismayinca bir arizami var gibisinden  düşünmeye  basladim yada aküden oldugunu düşünmeye  baslamistim..Birde forumda sormak istedim..Basindan gecen birisi vardir diye

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Ibrahim T. yazdı:

Aracım  tek seferde calisiyor -12 derecede .. Ama  aldigim günden  beri hic calismayinca bir arizami var gibisinden  düşünmeye  basladim yada aküden oldugunu düşünmeye  baslamistim..Birde forumda sormak istedim..Basindan gecen birisi vardir diye

Buyrunuz: https://www.google.com.tr/#q=focusclubtr.com+start+stop

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu start stop kafasına göre takılan bir donanım. Bütün şartların aynı olduğu zamanlarda bile bir çalışıyor, bir çalışmıyor. İki gün ardışık çalışmadı hadi servise gidip göstereyim dedim. Yolda çalıştı geri döndüm.

Kendi haline bıraktık biz Kuga da onu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Galiba bende sizin gibi yapacagim ..Ama en azindan arabanin donanimin çalışıp  calismadigini bilsem oda yeterdi :) neyse her kosulun uygun oldugu bir zamanda tekrardan deneyecegim ..Ama akünün SS akü  olmak  zorundami ? Normal akü  ile  calisirmi bu özellik 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Ibrahim T. yazdı:

Galiba bende sizin gibi yapacagim ..Ama en azindan arabanin donanimin çalışıp  calismadigini bilsem oda yeterdi :) neyse her kosulun uygun oldugu bir zamanda tekrardan deneyecegim ..Ama akünün SS akü  olmak  zorundami ? Normal akü  ile  calisirmi bu özellik 

Çalışmaz.

SS akü olmalı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, okan ali yazdı:

Konuyu görünce benimde aklima geldi

Acaba benim aractada varmi start stop

2015 focus 3 titanium

Yani varsa bendede hic calismadi :)

Dizel otomatik focus ile var, manuel ile yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
39 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Otomatikte olmasının nedeni, sadece otomatikler euro 6 motor olduğu için. Manueller euro 5 motor. Euro 5'lerin, daha doğrusu ilk seri focus mk3'lerin ilk serilerinde varmış sadece start stop.

Aslında E5'de de var ama otosan s&s'siz getirtiyor. Misal mondeo e5'de s&s var gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.