Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Frene Basinca Ses Geliyor

Mehmet Tunahan

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Noldu disk balata ne iş?

Bugün biri baktı abi arabaya (baktı dediğim şöyle sürerken sesi dinledi sadece) balatalar bitip diske değiyor olabilir dedi. Asıl ustaya götürmeden bir fiyat alayım dediydim gerçekten değişim gerekirse diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

Sen daha bu arabayı yeni bakından çıkarmadınmı? Neden ozaman görmediler? Arkayı değiştirip te? 110 tl fiyatı var yanlış hatırlamıyosam.

Sövmek serbest mi... 

Ne bileyim abi işte bir iş yapmışlar ama nasıl yaptılar anlamadım.

Suç bende de 1 haftada balata mı bitirdim acaba :D 

Bakalım yarın ne olduğu netleşecek. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Semih G. yazdı:

Bugün biri baktı abi arabaya (baktı dediğim şöyle sürerken sesi dinledi sadece) balatalar bitip diske değiyor olabilir dedi. Asıl ustaya götürmeden bir fiyat alayım dediydim gerçekten değişim gerekirse diye.

Biten balata frene basmadan diske nasıl değiyormuş? Hadi yeni diye ses yapanları anlıyoruz da biten balatanın frene basmadan ses yapması?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

biten balatanın frene basmadan ses yapması?

Var öyle bir durum abi. 2-3 hafta önce arkadaş getirdi aracını ses var diye. Bir gittik balata sıfır..

--6 dakika sonra eklendi--

Peki bu balatalar sürekli diske mi sürtüyor? Demiştim kendi kendime.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Biten balata frene basmadan diske nasıl değiyormuş? Hadi yeni diye ses yapanları anlıyoruz da biten balatanın frene basmadan ses yapması?

Abi :) tabiki sesi sürerken değil frenlemelerde farketti adam. Dışarısı 3 dereceyken biz cam açık gezdik bir süre :D 

Her durmada ses geliyor,onun yorumu bu yöndeydi ama asıl bilgiyi yarın alabileceğim umarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Semih G. yazdı:

Abi :) tabiki sesi sürerken değil frenlemelerde farketti adam. Dışarısı 3 dereceyken biz cam açık gezdik bir süre :D 

Her durmada ses geliyor,onun yorumu bu yöndeydi ama asıl bilgiyi yarın alabileceğim umarım.

Ne çabuk bitirdin sen de balatanı. Neden sordum frene basmadan da mı ses geliyor diye? Benim başıma da geldi. Sonucunda balatanın kırılıp diski oyduğunu gördük. Bu sebeple soruyorum. Diski kurtarırsın hiç olmazsa. Ben işgüzar servisler yüzünden disk değiştirdim ses yok diyip durdukları için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben de tam bunun için kızıyorum buraya kadar gelmiş bakımda balata diyorlar bir alo demiyorsun yaw bunlar balata değişelim diyorlar diye
Bak aynısı Doğan a oldu hemen telefonlaştik nerdeyse yarı fiyatına dışardan alıp yine iyi bir Ford ustasına değişim yaptırdık neyse artık bu safhalar geçilmiş şimdi yapılması gereken tam olarak ses nerden kaynaklanıyor onu öğrenip çözüm bulmak
Tekrar geçmiş olsun Semih

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.