Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

App Plakalar Hakkında Yeni Khk Düzenlemesi

Önerilen Mesajlar

21 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Polis de saçmalamış :D Ona göre sorun yok yani :)  Bu plaka normalde geçememeli, çok bitişikler ilk sayfada örnekleri mevcuttu.

Valla bende anlamıyorum.İlla app plaka olacak diye gayemde yok alt tarafı plaka.Gittiği yere kadar gitsin. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Cihan Buğdaycı yazdı:

Valla bende anlamıyorum.İlla app plaka olacak diye gayemde yok alt tarafı plaka.Gittiği yere kadar gitsin. ?

Orası öyle de işte ülkede farklı yerlerde farklı sonuçlar alınca insan böyle ne yapacağını bilemiyor. 

Tek düze her yerede aynı ve en kabul edilebilir tasarım yaptırmak bu kadar zor mu? Bilemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Cihan Buğdaycı yazdı:

Bu şekilde aynı plaka ile 2 ayrı araç geçen hafta hem Ankara'da hem istanbul'da muaynede kaldık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2011 den beri çerçevesiz APPlerim var. 5 sene önce bir kere polis çevirdi. Aramızda geçen diyalog aynen şu

hiç iyi günler ehliyet ruhsat verin v.s muhabbeti olmadan ben camı açtığımda

P: AAA çift mühürlüymüş. 

Ben: Evet çift mühürlü plakalarım bir sorun mu var ? 

P:Yok biz uzaktan gördük ceza yazmak için durdurmuştuk.

Ben: Kısmet değilmiş. Nasipten öte köy koy memur bey

P:Aynen öyle iyi günler beyefendi 

Ben: İyi günler. 

Ogün bugündür daha polis çevirmesine girmedim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Şimdiye kadar ki tüm araçlarımıza app plaka taktım. Kırşehir emniyetin verdiği plakalar rezalet mecburen yeni plaka yaptırıyorum ama bu sefer bastıracak yer bulamadım. Herkes yasak cezası var diye bırakmış bu işi. Ankarada olan arkadaşların var mı bildiği bir yer ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.