Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 lerde otomatik katlanan aynaların iptali?

oğuz mete

Soru

Arkadaşlar benim f3 style plus aracım var.Bulunduğum şehrin kış şartları çok ağır geçiyor her sabah arabamın üzerinde 5 cm buz tabakası oluyor.Bu tabaka aynalarında üzerini kapladığı için ilk açılırken otomatik katlanan aynalar baya zorlanıyor..bunun iptalini kullanma kılavuzunun .73.sayfası dahil baktım bulamadım yada göremedim bilgisi olan varsa rica etsem yardımcı olabilir mi .? teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

birkeresinde kapalı olan aynaları park görevlisi elle kaldırmıştı. birşey olmamıştı. belki donunca da bir zararı yoktur.

henüz kar yağmadığı için benim aklıma gelmemişti bu durum. güzel bir noktaya değinmişsiniz. ben de merak ettim şimdi. içerde kapatıp açan düğmeye basılı tutsak mesela ve bir ses gelse ve devreden çıksa güzel olurdu. denemeden gene de bir bilene sormak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

birkeresinde kapalı olan aynaları park görevlisi elle kaldırmıştı. birşey olmamıştı. belki donunca da bir zararı yoktur.

henüz kar yağmadığı için benim aklıma gelmemişti bu durum. güzel bir noktaya değinmişsiniz. ben de merak ettim şimdi. içerde kapatıp açan düğmeye basılı tutsak mesela ve bir ses gelse ve devreden çıksa güzel olurdu. denemeden gene de bir bilene sormak lazım.

Aynaları inerken manuel olarak kapatma düğmesinden kapatırsanız ve aracı o şekilde kilitlerseniz,araca bir dahaki binişinizde aracınızın katlanır aynaları açılmaz,sadece kapılar açılır....Bunun nedeni sanırım manuel kapatmanın bir nedeni vardır ben iptal etmiş olmayayım diye düşünüldüğünden olabilir..Yani eğer soğuk geceler geçiren bir yerdeyseniz aracınızın atnalarını manuel kapatıp açın...

Mertol yahu ben anlamıyorum seni,bir yandan BiXenonları Navi Ekranını falan satarken öbür yandan katlanır aynaları alıyosun..Abi bu nasıl bir değişim ve dönüşüm merakıdır anlayamıyorum..Valla helal olsun...çakal görme kendini bu arada,aslansın sen yahu..eheheheheeüee..Göbekli aslan ama....keh keh küh....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynaları inerken manuel olarak kapatma düğmesinden kapatırsanız ve aracı o şekilde kilitlerseniz,araca bir dahaki binişinizde aracınızın katlanır aynaları açılmaz,sadece kapılar açılır....Bunun nedeni sanırım manuel kapatmanın bir nedeni vardır ben iptal etmiş olmayayım diye düşünüldüğünden olabilir..Yani eğer soğuk geceler geçiren bir yerdeyseniz aracınızın atnalarını manuel kapatıp açın...

Mertol yahu ben anlamıyorum seni,bir yandan BiXenonları Navi Ekranını falan satarken öbür yandan katlanır aynaları alıyosun..Abi bu nasıl bir değişim ve dönüşüm merakıdır anlayamıyorum..Valla helal olsun...çakal görme kendini bu arada,aslansın sen yahu..eheheheheeüee..Göbekli aslan ama....keh keh küh....

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İnerken yanınızda bir çaydanlık sıcak su da indirmeyi unutmayın...

Mertol yahu ben anlamıyorum seni,bir yandan BiXenonları Navi Ekranını falan satarken öbür yandan katlanır aynaları alıyosun..

Bora iyi takip etmiyorsun, Mertol'un elinde iki takım bi-xenon vardı, biri buradan alıp kendi aracına taktığı, diğeri İngiltere'den alıp bana verdiği...

Ayrıca sattığı Navi ekranı değil, Navi ekranını takarken çıkardığı kendi orijinal ekranı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi sen takip etmemişsin. Ben arabanın üzerindeki navigasyon xenon vs vs ne var ne yoksa satıp orjinale çevirdim.

• Uygun fiyata senide satarlarsa seni de alırım.. Kenara koya canım sıkıldıkca pempe pempe der kafa bulurum.. :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi sen takip etmemişsin. Ben arabanın üzerindeki navigasyon xenon vs vs ne var ne yoksa satıp orjinale çevirdim.

• Uygun fiyata senide satarlarsa seni de alırım.. Kenara koya canım sıkıldıkca pempe pempe der kafa bulurum.. :D

Ahahaha Akşam akşam güldürdün beni mesai çıkışında,Allahta seni güldürsün...

Evet yav ben kaçırmışım orayı,sorry....Ben çıkarttığım orjinal göstergemi satmıcam,satarken takıcam,alan dumur olacak araba daha 293 km de diye...eheheheeüüeee...Bende çok "Tilki" gördüm kendimi... :):kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Onların ayrı sigortası yok.

Üzerini örtmek çözÜm olabilir. Ya da benimkilerle takas edersiniz elektrikli katlanan aynalarınız olmaz Üç beş birşeylerde kazanırsınız.. (çok çakal gördÜm kendimi.. :kıhkıh: )

:) artık poşetle sarıp sarmalayıcaz tayinimi sıcak bir yere istesem iyi olur :) :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.