Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 lerde otomatik katlanan aynaların iptali?

oğuz mete

Soru

Arkadaşlar benim f3 style plus aracım var.Bulunduğum şehrin kış şartları çok ağır geçiyor her sabah arabamın üzerinde 5 cm buz tabakası oluyor.Bu tabaka aynalarında üzerini kapladığı için ilk açılırken otomatik katlanan aynalar baya zorlanıyor..bunun iptalini kullanma kılavuzunun .73.sayfası dahil baktım bulamadım yada göremedim bilgisi olan varsa rica etsem yardımcı olabilir mi .? teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Tamam vaz geçtim, sıcak suyu çaydanlıkta değil termosta taşıyalım... :kıhkıh:

Şaka bir yana bu Alman forumlarında da tartışılan bir konu, malum daha soğuk memleket, ve orada da daha çözüm üreten olmadı.

Ford iyileştirme çalışmaları çerçevesinde eğer kullanıcıları dinliyorsa otomatik kapanmayı engelleyen bir seçenek üretecektir.

Onun için Otosan'a yazın diyorum...

otosan nın şikayet ve dilek kutusunda defalarca yazılan bir konuymuş ben hem sitesine hemde 444 3673 ü arayıp bilgi verdim ..bakalım nasıl birşey yapıcaklar...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Antifrizi akşamdan dökseniz işe yaramaz mı?

Yakında blok ısıtıcısının aynalar için olanı çıkabilir piyasaya. Usbden ısıtmalı zımbırtılar da denenebilir gibi geldi bana. Bir çift ısıtmalı terlik alınıp aynalara hediye edilir diycemde oda aküyü ne eder bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Antifrizi akşamdan dökseniz işe yaramaz mı?

Yakında blok ısıtıcısının aynalar iÇin olanı Çıkabilir piyasaya. Usbden ısıtmalı zımbırtılar da denenebilir gibi geldi bana. Bir Çift ısıtmalı terlik alınıp aynalara hediye edilir diycemde oda aküyü ne eder bilmiyorum.

şimdilik buz Çözücü ve don engelleyıci kullanıyorum baya işime yaradı...teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sıkıntı aynayı açıp kapatan mekanizmada onu da çözmenin yolu bulunmuş şimdilik. Aradaki 3-4 mesajı görmediğimden bu mesaj da gereksiz olmuş malesef.

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sürücü kapısındaki düğmeden inmeden önce aynanı kapat...O düğme ile kapatınca anahtardaki otomatik kapatma -açma işlevi iptal oluyor...Sabah arabanın kilitlerini anahtar açar ama aynaları açmaz böylece...Sende arabana binersin,aynaları ısıtır ondan sonra yine kapıdaki aynaları açma düğmesi ile aynayı açar gidersin..Yani sürücü kapısından aç kapat aynalarını kışın....Bunu daha öncede yazmıştım galiba....

tavsiyeniz çok işime yaradı teşekkürler..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Erzincan merkezi sıkıntılı değil ben refahiye ilçesindeyim..bu tıpkı Erzurum gibi gece -20 leri görüyor...

Söylediğim şey olayın çözümü bir bakıma zaten..çünkü eğer aynalarınızı ön camlarla birlikte ısıtırsanız,bu arada ayna ısınırken yavaştan aynanın oynayan bölümüde ısınıyor,deneyin göreceksiniz...Biraz bekleyeceksiniz belki ama o kadar olacak artık...Diğer bir çözüm ise her sabah bir beze döktüğünüz antifrizli cam suyuyla aynaların katlanan yerini silmektir...Proğram olarakda aslında yapılabilecek bir şey..Nasılki anahtarlıktan tek kapıyı açma ayarı varsa aynayı açma işlevinin iptali de yapılabilir....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.