Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Trend X Sport Araç Alacağım önerir Misiniz?

Oğuzham Demir

Önerilen Mesajlar

Selam Aleykümhayırlı cumalar diliyorum . Aranıza yeni katıldım. Bende sürekli ford araç kullanmak isteyen birisiyim ve daha yeni memur olduğum için bunu gerçekleştirmek istedim. Hem yatırım olsun maaşımı hiç etmeyim hemde kaliteli bir forda biniyim dedim. Araştırdımve arkadaşımın birinde 2013 model focus trend x sport fullpaket sadece sunroof yok araç 25bin km'de ama benzinli. 52 bin fiyat verdi. Sizce nasıl bir araç alsam mı yada başka bir ford önerir misiniz? Benzinli olması kafamı karıştırdı ama lpg taktırırım diye düşünüyorum. Fotoğraflarıdaaşağıdayardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Oğuzham Demir yazdı:

2013 model focus trend x sport fullpaket sadece sunroof yok 

Araç full bir araç değil.Trend x düşük paketin opsiyonlu hali. Trend, Trend x, Style,Titanium ve Titanium x paket şeklinde diye biliyorum sıralama. Eksiğim varsa düzeltin lütfen. Tr'de titanium x paket araçlar full'e yakın bildiğimiz üzere... 

Fiyat biraz yüksek geldi gibi bana ama km düşük maşallah. :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Berat Hasbek yazdı:

Araç full bir araç değil.Trend x düşük paketin opsiyonlu hali. Trend, Trend x, Style,Titanium ve Titanium x paket şeklinde diye biliyorum sıralama. Eksiğim varsa düzeltin lütfen. Tr'de titanium x paket araçlar full'e yakın bildiğimiz üzere... 

Fiyat biraz yüksek geldi gibi bana ama km düşük maşallah. :) 

Arkadaş full paket araç hakkında çok bir bilgim yok çünkü almak daha önce aklımda yoktu maddiyattan dolayı. Piyasasına baktım sahibinden'de 2 araç var birisi 60 bin diyor birisi 55 bin diyor. Ama onlarda lokal boyalar mevcut. Alacağım zaman ilerde sıkıntı yaşarmıyım onu da bilmiyorum. Şimdi bekarken iyi giderdemalum evlenince sıkıntı olur ? Onun için siz abilerim ve kardeşlerim tecrübe ve bilgileriniz paylaşırsanız memnun olurum. Çünkü 2 3 senelik maaşımın yarısını bunabaşlıyacam 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Oğuzham Demir yazdı:

Sizce nasıl bir araç alsam mı yada başka bir ford önerir misiniz? Benzinli olması kafamı karıştırdı ama lpg taktırırım diye düşünüyorum

Hocam klasik 1.6 motor var donanımı da aşağıdaki link gibi. Kafanıza yatıyorsa alın, konuşulacak pek bir şey göremiyorum.

http://www.focusclubtr.com/topic/3230-focusun-yeni-donanım-listesi-güncel-değişiklikler-2013-değişiklikleri-eklendi/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hocam klasik 1.6 motor var donanımı da aşağıdaki link gibi. Kafanıza yatıyorsa alın, konuşulacak pek bir şey göremiyorum.

http://www.focusclubtr.com/topic/3230-focusun-yeni-donanım-listesi-güncel-değişiklikler-2013-değişiklikleri-eklendi/

Merak ettiğim lpg taktırdığım zaman sıkıntı olur mu ? Bide fiyatı çok mu ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Oğuzham Demir yazdı:

Merak ettiğim lpg taktırdığım zaman sıkıntı olur mu ? Bide fiyatı çok mu ? 

Hocam LPG hakkında yorumlarımızı LPG kategorisinden okuyabilirsiniz. Malum her konu gibi bundada çeşitli yorumlar var.

LPG uygulandığında işine yapanlar orantılı sıkıntı çıkabilir de çıkmayabilirde.

Fiyat konusunda fikrim yok diğer ilanlara bakıp karar vermek lazım. Keza siz bakmışsınızdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hocam LPG hakkında yorumlarımızı LPG kategorisinden okuyabilirsiniz. Malum her konu gibi bundada çeşitli yorumlar var.

LPG uygulandığında işine yapanlar orantılı sıkıntı çıkabilir de çıkmayabilirde.

Fiyat konusunda fikrim yok diğer ilanlara bakıp karar vermek lazım. Keza siz bakmışsınızdır?

Sahibinden'de bu araçtan 2 tane buldum onun dışında bulamadım onlarda biri 60 biri 54 bin diyordu fiyat konusunda. Neyse teşekkür ederim ilginiz için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Oğuzham Demir yazdı:

Sahibinden'de bu araçtan 2 tane buldum onun dışında bulamadım onlarda biri 60 biri 54 bin diyordu fiyat konusunda. Neyse teşekkür ederim ilginiz için

Trend X bakın hocam fark etmez, üzerine 3 bin lira ekleyin maksimum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yakub bey

ELM ile Arttırılabilir özellikleri de ilave etmek gerekir.

Hill Holder

Otomatik kapı kilitleme

Lastik Basıncı

DLR modunda farlar

Modul + Ayna ile otomatik katlanır aynalar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

51 dakika önce, Ergün YILDIZ yazdı:

Yakub bey

ELM ile Arttırılabilir özellikleri de ilave etmek gerekir.

Hill Holder

Otomatik kapı kilitleme

Lastik Basıncı

DLR modunda farlar

Modul + Ayna ile otomatik katlanır aynalar.

Siz ne düşünürsünüz bu konuda ergün bey  aracı almalıyım tutulan bşr araç mı sizce? Etrafımdakiler audi a3 passat filan öneriyor ama ben bu aracı çok seviyorum ford ayrı bi tutku benim için 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz ne düşünürsünüz bu konuda ergün bey  aracı almalıyım tutulan bşr araç mı sizce? Etrafımdakiler audi a3 passat filan öneriyor ama ben bu aracı çok seviyorum ford ayrı bi tutku benim için 

Oğuzhan bey merhaba.
Aracı kullanacak olan sizsiniz aklınıza ve gönlünüze yatanı alıp kullanmak en doğrusu.
Bu konudaki benim fikrim 52.000 tl 1.6 atmosferik motorlu benzinli ve trendx (en boş paketin birkaç opsiyon eklenmiş hali) focus için çok fazla. Aynı fiyata aynı aracın dizelini alabilirsiniz diye düşünüyorum. Araçta spor paket ( iki maşpiyer, tampon eki ve 17 janttan ibarettir bu paket) var diye bu fiyat isteniyor diye düşünüyorum ki bence son derece gereksiz.
1.6 atmosferik motorlu focus alacaksınız, çok benzin yakacak. Sonra lpg ile uğraşacaksınız.
Bence aynı fiyata 2012-2013 1.6 dizel trendx ve hatta style focus bile bulabilirsiniz.
Focus alacak olsam kesinlikle dizel Hatcback titanium alırdım.
İyi akşamlar.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

49 dakika önce, Deniz Gecgel yazdı:

Oğuzhan bey merhaba.
Aracı kullanacak olan sizsiniz aklınıza ve gönlünüze yatanı alıp kullanmak en doğrusu.
Bu konudaki benim fikrim 52.000 tl 1.6 atmosferik motorlu benzinli ve trendx (en boş paketin birkaç opsiyon eklenmiş hali) focus için çok fazla. Aynı fiyata aynı aracın dizelini alabilirsiniz diye düşünüyorum. Araçta spor paket ( iki maşpiyer, tampon eki ve 17 janttan ibarettir bu paket) var diye bu fiyat isteniyor diye düşünüyorum ki bence son derece gereksiz.
1.6 atmosferik motorlu focus alacaksınız, çok benzin yakacak. Sonra lpg ile uğraşacaksınız.
Bence aynı fiyata 2012-2013 1.6 dizel trendx ve hatta style focus bile bulabilirsiniz.
Focus alacak olsam kesinlikle dizel Hatcback titanium alırdım.
İyi akşamlar.

Deniz bey öneriniz için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi dizel bir focus araştırıyorum. Hem binip keyfini çıkatirmak hemde paramı korumak için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

lpg den dizel e geçen biri olarak, ilk bakılması gereken şey aracın dizel olması derim. bahsettiğiniz fiyata dizel focus 3 bulabilirsiniz. ayrıca km ye de çok takmamak lazım zannımca. tamam gidip 200bin km de araba almayın ama, 30bin yada 80bin farketmez o kadar. tabi bu kendi görüşüm :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.