Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Trend X Sport Araç Alacağım önerir Misiniz?

Oğuzham Demir

Önerilen Mesajlar

10 saat önce, Hakan Serçe yazdı:

lpg den dizel e geçen biri olarak, ilk bakılması gereken şey aracın dizel olması derim. bahsettiğiniz fiyata dizel focus 3 bulabilirsiniz. ayrıca km ye de çok takmamak lazım zannımca. tamam gidip 200bin km de araba almayın ama, 30bin yada 80bin farketmez o kadar. tabi bu kendi görüşüm :) 

Benimde ilk aracım ford connectti dizelin keyfi bir başka? Ben araç hoşuma gittiği için çok takılmıştım ama dediğiniz gibi boş olan bir arabaya o kadar verilmez. Arayışa devam ediyorum onun için ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

02.09.2016 - 19:04 tarihinde, Oğuzham Demir yazdı:

Siz ne düşünürsünüz bu konuda ergün bey  aracı almalıyım tutulan bşr araç mı sizce? Etrafımdakiler audi a3 passat filan öneriyor ama ben bu aracı çok seviyorum ford ayrı bi tutku benim için

Kendi araçım Dizel Manuel Trend ve eklemeler ile neredeyse Style Paket oldu ve imkan ve fırsat buldukça eklemeye devam ediyorum.

Beğendiğiniz araç güzel görünüyor ama aynı fiyata dizel Trend X veya Style alabilirsiniz. ve

Hatta Düz Trend bile alsanız,

Cruise Control (150 TL+ biraz emek)

Hill Holder-Yokuş Kalkış Desteği (Bedava)

Otomatik kapı kilitleme (Bedava)

Lastik Basıncı (Bedava)

DLR modunda farlar (Bedava)

Modul + Ayna ile otomatik katlanır aynalar. (250x2 Ayna + 100x2 Modül + biraz emek)

Geniş Gösterge Ekranı (550 TL + biraz emek)

Sis Farı (150 TL)

Park Sensörü (150 TL)

gibi özellikleri kendiniz kazandırabilirsiniz.

Trend x ve Style pakette Cruise Control ve Alaşımlı Jantlar, Sis Farları, Arka Park Sensörleri mevcut.

Spoiler, Marşpiyel ve Tanpon ekleri (Ön lip ve Arka Difizör) de çok fazla tutmaz.

Ancak İmkan varsa tabi ki Dizel Titanium HB.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Ergün YILDIZ yazdı:

Kendi araçım Dizel Manuel Trend ve eklemeler ile neredeyse Style Paket oldu ve imkan ve fırsat buldukça eklemeye devam ediyorum.

Beğendiğiniz araç güzel görünüyor ama aynı fiyata dizel Trend X veya Style alabilirsiniz. ve

Hatta Düz Trend bile alsanız,

Cruise Control (150 TL+ biraz emek)

Hill Holder-Yokuş Kalkış Desteği (Bedava)

Otomatik kapı kilitleme (Bedava)

Lastik Basıncı (Bedava)

DLR modunda farlar (Bedava)

Modul + Ayna ile otomatik katlanır aynalar. (250x2 Ayna + 100x2 Modül + biraz emek)

Geniş Gösterge Ekranı (550 TL + biraz emek)

Sis Farı (150 TL)

Park Sensörü (150 TL)

gibi özellikleri kendiniz kazandırabilirsiniz.

Trend x ve Style pakette Cruise Control ve Alaşımlı Jantlar, Sis Farları, Arka Park Sensörleri mevcut.

Spoiler, Marşpiyel ve Tanpon ekleri (Ön lip ve Arka Difizör) de çok fazla tutmaz.

Ancak İmkan varsa tabi ki Dizel Titanium HB.

Dediğiniz gibi bu araçlardan birini alıp bunları eklemek kendi keyfime göre dizayn etmek daha mantıklı. Teşekkür ediyorum paylaşımlarınız için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.