Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

çakmaklığa Takılan şarj Aleti Radyo Sinyallerini Engelliyor

Mehmet Çayır

Soru

merhaba arkadaşlar size bi sorum olacak izninizle, çakmaklığa takılan usb şarj aletini yuvasına takıyorum, usb kablosunu telefona taktığım anda o an çalışan net ses gelen radyo sesi birden sinyali zayıf alarak çekmemeye başlıyor araba çalışırken ve ya stop  halde iken sorun aynı 2 adet şarj aleti denedim aracım 2010 focus sw arka tarafta bulunan 12v girişi ile denediğimde herhangi bi sıkıntı yok başka focus 2 de denedim çalışıyor sorun benim arabamda sizce ne yapmalı yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

çakmaklığın sigortasından bahsediyorsanız saglam gayet iyi şarj ediyor. şarj başladığında radyo çekmiyor şarj aletini söküyorum tekrar net çekmeye başlıyor. aküyüde araç stop halinde iken 12.6v ölçüyorum. çalıştırdığımda aracı zaten akü şarj halinde her iki halde de sorun devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet teyp orjinal servet bey.

burda şarj aletinin yaydığı maynetik gürültüden olduğunu şüpheleniyorum  ama kaynağını bulamıyorum 3 tane farklı marka şarj aleti denedim ama sonuç aynı.

Yakup bey, hangi üniteden bahsediyorsunuz acaba 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.