Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

focus style 1.6 2012 sıfır ay tozu gri 43000 tl

haftaya elimde olacak

fiyat nasıl arkadaşlar

Liste fiyatı 46-56 arası motoruna göre.

Sizinki 1.6 125 PS diye düşünüyorum ve fiyat mantıklı görünüyor.

Bir de bu fiyatları almadan önce sorsanız ya...

Hayırlı olsun "Arabam" bölümünde tanıtımını bekleriz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet artık almışsınız hayırlı olsun .... Birde hatırlatma teslim aşamasında kontrolleri unutmayalım.....

fiyatı nasıl acaba bekir bey 2012 style dizeline 51500 dediler bunu alabildim

25-30 bayi aradım en uygun fiyatlı olarak 43000' e buldum 1.6 style 2012 125 ps

birde bu benim ilk sıfır aracım olacak. kontroller derken ne yapmam gerekiyor aydınlatırsanız sevinirim

Ertan çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

fiyatı nasıl acaba bekir bey 2012 style dizeline 51500 dediler bunu alabildim

25-30 bayi aradım en uygun fiyatlı olarak 43000' e buldum 1.6 style 2012 125 ps

birde bu benim ilk sıfır aracım olacak. kontroller derken ne yapmam gerekiyor aydınlatırsanız sevinirim

Ertan ben bu iletini atlamışım yeni görüyorum.....Öncelikle artık anlaşmışsan hayırlı olsun fiyat konusunu hiç aklına takma keyifle sür...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmişe dönük fiyatlara bakılınca Ford ilk alanlara iyi zarar ettirmiş.

İlk mesajda TDCİ TİT+plus paketler için 2011 yılında 64 binli fiyatlar var.

Ben dün son fiyatı aldım TDCI TİT+smart+tekno (beyaz) 2013 için 64.750TL

Bu yüzden 2012 son aylarda alınmış ikinci elde hiç hareket yok. Adam aldığından 5-6bin tl aşağı fiyat  yazmış aralık ayından beri satamamış. Bugün kaç kişiyle konuştuysam çaresiz halde müşteri bekliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu yüzden 2012 son aylarda alınmış ikinci elde hiç hareket yok. Adam aldığından 5-6bin tl aşağı fiyat  yazmış aralık ayından beri satamamış. Bugün kaç kişiyle konuştuysam çaresiz halde müşteri bekliyor.

Piyasada para yok, sıfır satışlarda da ticari ağırlıklı alımlar var.

Kaldı ki artık eskisi gibi canlı ve pahalı bir ikinci el piyasası beklemek de hayal olur. 

Acele etmemek ve piyasayı iyi izlemek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaldı ki artık eskisi gibi canlı ve pahalı bir ikinci el piyasası beklemek de hayal olur. 

Bir doktor bulsak yüzde 2 indirim de yaparlar ama....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir doktor bulsak yüzde 2 indirim de yaparlar ama....

Birleşip forumdaki doktorlara araba mı alacağız şimdi :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bende Sedan Focus Titanium + Smart paket alma aşamasındayım... Yolum Düzce'ye düştü ford bayiden fiyat almaya başlayım dedim. Ancak bayi ayın 4. ünden itibaren fiyat listeleri güncellenecek diye fiyat veremedi. Ama o an ki fiyatları 64 bin idi. Ankara'dan ilk bayiden bugün aldığım fiyat 63 bin oldu. Ama karar verdikten sonra son pazarlığı satış müdürümüz ile yapabilirsiniz dendi yani açık kapı bıraktılar. Bu fiyatlar normal mi yoksa pazarlık mevzusunu uzun tutmalımıyım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende Sedan Focus Titanium + Smart paket alma aşamasındayım... Yolum Düzce'ye düştü ford bayiden fiyat almaya başlayım dedim. Ancak bayi ayın 4. ünden itibaren fiyat listeleri güncellenecek diye fiyat veremedi. Ama o an ki fiyatları 64 bin idi. Ankara'dan ilk bayiden bugün aldığım fiyat 63 bin oldu. Ama karar verdikten sonra son pazarlığı satış müdürümüz ile yapabilirsiniz dendi yani açık kapı bıraktılar. Bu fiyatlar normal mi yoksa pazarlık mevzusunu uzun tutmalımıyım?

Bu başlık ve vereceğim başlıkta örnekler mevcut. Biraz daha indirmekte fayda var :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.