Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bagaja Bass Koymadan Ses Sistemi Yapmak istiyorum

Önerilen Mesajlar

Ya kesmeye gerek yok ki. ince uçlu matkapla del gistin. tam den gelecek yere. Yapıştır geç.

Abi olurmu ince uclu matkap ne yaptin. Dosemryr zarar verir o. Ses sistemi doseme isi yapan bir yerr gider kestiririm. Isin ehli biri olmali bence. Yada o capta bir daire seklinde matkap ucu almak lazim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Yahya Akman said:

Abi olurmu ince uclu matkap ne yaptin. Dosemryr zarar verir o. Ses sistemi doseme isi yapan bir yerr gider kestiririm. Isin ehli biri olmali bence. Yada o capta bir daire seklinde matkap ucu almak lazim.

tam çapını tutturacak matkap ucu varmıdır bilmiyorum. Ben herşeyi kendim yapma sevdasına ince matkap ucuyla giriştim ama hem zor oldu hem kötü olan yerler oldu. Bi arkadaşınınkini Şaşmaz Çiğdem Fiberde kestirdik orijinalden farksız oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tam çapını tutturacak matkap ucu varmıdır bilmiyorum. Ben herşeyi kendim yapma sevdasına ince matkap ucuyla giriştim ama hem zor oldu hem kötü olan yerler oldu. Bi arkadaşınınkini Şaşmaz Çiğdem Fiberde kestirdik orijinalden farksız oldu.

956abfbb20a42bd5e8be7de40f9f8ccf.jpg

Boyle bir matkap seti var ozan. Tahminimce çap tutacak uçta vardır. Ama dedigin gibi profesyonel yapan yerlerede yaptirilabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serviste uygun panc ucuyla delindi gayette guzel oldu. Duz matkap ucuyla ugrasilacak gibi degil.

Uzerinde gelen amfilerden bulsam bir ara onlardan denemek istiyorum.

Farkettigim birsey var. Basslari agir bastigi icin sistemde dusuk frekanslara odaklaniyor ve kimi zaman midler kendinden geciyor, power loss yasatiyor gibi ama degil :) 30 kademe ses ayarinda 20 yi asmiyorsan sorun yok tabi.

Ah ulen ona harcayacak para olsa filtreleri amfileri dsp leri dayayip duzgun bir kalibrasyonla mest eder adami...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.