Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bagaja Bass Koymadan Ses Sistemi Yapmak istiyorum

Önerilen Mesajlar

Cenk abi bak ilan açmıştım. Orj sony hoparlörler 50 tl. En son yahya taktı. Arasındaki farkı sana anlatsın. Hoparlörler benim değil başkası adına ilan açtım. Forum üyeleri kaliteli mal alsın diye sırf. İstersen bir değerlendir abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, H. Cenk said:

Doğan kaç tane var bu hoparlörden. Tweeter falan var mı onları da değiştirmeli mi ?

Ön tweeterlarda farklı aslında ama çok farklı değilmiş, yani değişmesede olur. Arkalar fullrange olarak geliyor normallerde ama sonyde arkalarda bass+tweeter, yani arkaya sony takılırsa kayıp oluyor tweeter eklemek lazım ama onun içinde kapı trimini kesmek lazım. Biraz karışık oldu ama anlaşılır umarım :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yahya Akman da arkada tweeter yok. Sadece hoparlör taktı mesela. Yorumlarını istersen sor abi. Hoparlörden 40 tane felan var elinde 8 tanesini sattı bile :D

46 dakika önce, H. Cenk said:

Doğan kaç tane var bu hoparlörden. Tweeter falan var mı onları da değiştirmeli mi ?

Abi elinde 10 tkm vardı. 3 ü gitti 3 saatte. Tweeter varmı bilmiyorum ama sanırım yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Doğan Kurban @Ozan Kar 

daha önce ne yazdım ben, bana bişey anlatırken bilale anlatır gibi anlatın :)

Bu hoparlörlerden kaç tane almam lazım. Yani 2 mi 4 mü ?

Sadece bu hoparlör ile kurtaracak mıyım ? Ekstra bir eyler de almak veya yapmak lazım mı ? Ne bileyim yalıtım falan denmiş..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalıtım senin arabada daha iyi gerek kalmayabilir abi.

4 adet lazım ve arkalar için 2 adet tweet gerekiyor.Bunlar da normalde kapı üstünde monte geliyor yani orj gibi olması için oralara bağlamak lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, H. Cenk said:

@Doğan Kurban @Ozan Kar 

daha önce ne yazdım ben, bana bişey anlatırken bilale anlatır gibi anlatın :)

Bu hoparlörlerden kaç tane almam lazım. Yani 2 mi 4 mü ?

Sadece bu hoparlör ile kurtaracak mıyım ? Ekstra bir eyler de almak veya yapmak lazım mı ? Ne bileyim yalıtım falan denmiş..

işte bende de anlatma kabiliyeti yok :D bi kere daha deniyim.

bunlardan 4 tane lazım 2 öne 2 arkaya, öndekiler bunlara denk o yüzden değişimi OK

ama arkalar aslında hem bas hem tweeter, bunlar sadece bas o yüzden arkaya takılırsa tweeterda takmak lazım, onuda kapıyı kesip takmak lazım.

@Servet Özkan tweeter taktı mı hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, H. Cenk said:

Hımm cerrahi varsa ben yokum :) olabilsem zaten şimdi mercedes forumlarindaydim :D

Bizim on direklerde 2 tweeter var sanırım.

Sadece 2 hoparlor alıp one taksak faydası olma mı ?

Denemesi 100 lira :zha: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, H. Cenk said:

Hımm cerrahi varsa ben yokum :) olabilsem zaten şimdi mercedes forumlarindaydim :D

bence esas arkalar kötü, önler idare ediyor o yüzden sadece önleri değiştirmeye gerek yok diyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hımm cerrahi varsa ben yokum [emoji4] olabilsem zaten şimdi mercedes forumlarindaydim [emoji3]

Abi ben 4 adet taktim ön 2 arka 2 şeklinde ve çok memnunum. Ilerleyen surecte arkayada oem tweter bulup dosemeyi kesip takcam. Ki dosemede icten montaj yeri var denildi bana. Sadece duzgun bir sekilde kesen biryer bulmak lazim. Gerisi 2 tane kablo 2 tane vida :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.