Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kapı Kolu Soyulması Problemi

Bora A.

Soru

Arkadaşlar,Ön yolcu kapısındaki tutamaç üzerindeki koyu gri bÖlümde soyulma oldu bende...Sürücü tarafında yok ama yolcu tarafında var...Müsait olunca fotosunu çektim,koyacağım...Servis yolu gÖzüktü..Garantiden ilk değişim yapılacak galiba...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Tevfik ve Mertol denen şu iki arkadaş ayağını denk alsın bundan sonra..Her an başlarına kötü bişey gelebilir..Ne diye sormayın...Benim intikamım bir anda olur...Nihohahahaaa haaaaaaa....... :kıhkıh:

Benim tehtid etmeme gerek yok. Sen kendi kendine yeterince zarar/ceza veriyorsun zaten.. :wacko:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tevfik ve Mertol denen şu iki arkadaş ayağını denk alsın bundan sonra..Her an başlarına kötü bişey gelebilir..Ne diye sormayın...Benim intikamım bir anda olur...Nihohahahaaa haaaaaaa....... :kıhkıh:

Eskileri hatırladım da abicim :wacko:

Neyse ^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim tehtid etmeme gerek yok. Sen kendi kendine yeterince zarar/ceza veriyorsun zaten.. :wacko:

Senin beni tehdit etmen mümkün diil,çünkü sende apaçi stayla vaaaar ben de çin malı Focus....Eheheheheüüeee.....Benim arabam seni döver zati,korkmuyom senden....Hıh....Hem zaten sendeki göbek çok büyümüş,okula yolla artık sen onu...Ahahahaaahüeeee.....

Bugüne kadar sitede olduğum sürece başıma gelen en kötü şey seni tanımak oldu zaten daha ne olablirki.... :kıhkıh:

Başına gelen en kötü şey ben olduysam dua ette başka bir tarafına benim kadar kötü bişey gelmesin...Ahahahaaüüüeee....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bazen kötü espri yapıcanki iyilerinin kıymeti bilinsin...Seni okuyunca zaten kendimi birden alt klasmanda buluyom naapiiim,o yüzden de esprilerin kalitesi düşüyor otomatikman..Aha..kessssss........Yok gülmeyin lan,dağılın dağılın.......siiieeeeee......sieeeeee..... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Senin beni tehdit etmen mümkün diil,çünkü sende apaçi stayla vaaaar ben de çin malı Focus....Eheheheheüüeee.....Benim arabam seni döver zati,korkmuyom senden....Hıh....Hem zaten sendeki göbek çok büyümüş,okula yolla artık sen onu...Ahahahaaahüeeee.....

Ben salon beyefendisiyim tehtid etmem yaparım. Bak iki dakikada nasıl gönderdim resimlerini OTosana.. Bittin sen hayatta kabul etmezler artık onu. Linkide ekledim, kendi itiraf etmiş bak burada yazıyor diye. Şimdi cevap geldi "he o mu boşver biz zaten ondan peşin peşin aldık bunların parasını" dediler.. Yırttın yani. Dandik focusunun dandik plastik zamazingosunu değiştirecekler.. :kıhkıh:

Başına gelen en kötü şey ben olduysam dua ette başka bir tarafına benim kadar kötü bişey gelmesin...Ahahahaaüüüeee....

Yuh...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.